ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

Penis Büyütme

Estethica, penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatını uzman doktorlarla gerçekleştirdiği gibi penis büyütme fiyatları 2022’de beklentiyi karşılıyor.

Devamını Oku

Yüz Germe (Facelift)

Yüz germe, sarkmaları ve kırışıkları gidererek daha genç bir görüntü sağlar. Yüz germe fiyatlarında cilt dostu bir hizmet almak için zamanı ertelemeyin!

Devamını Oku

Gamze Estetiği

Her gülümseme veya tebessüm esnasında dudak çizgisine yakın oluşan çukurcuğa gamze estetiği ile ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Meme (Göğüs) Estetiği

estethica meme estetiğinde, meme büyütme, meme dikleştirme, meme küçültme operasyonlarında uygun meme estetiği fiyatları ile sağlıklı güzelliği hedefliyor.

Devamını Oku

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği, çekik göz estetiği olarak da bilinen bu işlem, gözlerin daha çekici görünmesi için yapılan uygulamalardan bir tanesidir.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; kalça şekillendirme ameliyatlarına verilen genel isimdir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye, yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Burun Estetiği

estethica, burun estetiğinde kullandığı teknolojik cihazlarla hayal edilen güzelliğe kavuşturduğu gibi; burun estetiği fiyatlarıyla her kesime hitap ediyor.

Devamını Oku

Liposuction

Liposuction; karın, kalça, uyluk, ayak bilekleri, bel ve üst kollar başta olmak üzere tüm vücuda uygulanabilen yağ yakma işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatları genellikle yüz germe ameliyatları ile birlikte aynı zamanda gerçekleştirilir.

Devamını Oku

Permalip Dudak Silikonu

Dolgun dudak isteyen, seven tüm bireyler için alternatifli çözümler mümkündür. Permalip de dudak estetiği işlemlerinde kullanılan yöntemlerden bir tanesidir.

Devamını Oku

Jinekomasti

Jinekomasti; yağ dokusu fazlalığına bağlı olarak hem meme bezi hem de yağ dokusu fazlalılığ durumunda ortaya çıkabilir.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Obezite Cerrahisi

Günümüzün dünya çapında en büyük problemlerinden biri olan obezite (şişmanlık)’ye yönelik birçok obezite tedavisi bulunmaktadır.

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Çekici ve güzel bir dudaklara sahip olmak dudak dolgusu ile sanıldığı gibi zor ve imkansız değil. Güzel dudaklar yüzün en önemli estetik ünitelerinden biridir

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma ameliyatı; zamanla sarkan ve görünümü değişen kaş bölgesinin çeşitli yöntemlerle kaldırılması ve eski görünümüne kavuşturulması işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur.

Devamını Oku

Lazer Lipoliz Plus

Lazer Lipoliz Plus, iki farklı dalga boyuyla: hem istenmeyen yağları yok ederek bölgesel incelme hem de dokuya esneklik veren maddeleri uyararak gerilme, toparlanma ve sıkılaşma sağlar.

Devamını Oku

Yüz Estetiği

Yüz estetiği, yüz germe, boyun germe, yüz kaldırma, burun, dudak, kulak, göz çevresi, kaş kaldırma, çene gibi ameliyatları içerir.

Devamını Oku

Vajina Estetiği

Vajina estetiği; son dönemde en çok tercih edilen estetik ameliyatlar arasında yer alır. Bir dizi estetik ameliyata verilen isimdir.

Devamını Oku

Göğüs Dikleştirme

Göğüs dikleştirme ameliyatları; yapılan doğumlar, kilo alıp vermeler, yaşlanma sonucu bozulan meme formunun tekrar kazanılması için yapılan ameliyatlardır.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi