Estetik ve Plastik Cerrahi

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği çeşitleri ile alakalı detaylı bilgiye erişebileceğiniz; meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme hakkında sayfalara erişebileceğiniz estethica hizmetine erişin.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Burun estetiği operasyonu ile alakalı ayrıntılı bilgi almak, burun kaldırma ve burun dolgusu işlemlerini daha ayrıntılı öğrenmek için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; popo kaldırma ameliyatı fiyatları, popo büyütmede operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın!

Devamını Oku

Jinekomasti

Jinekomasti, erkekte meme büyümesidir. Jinekomasti herhangi bir nedene bağlı olmadan da ortaya çıkabilir. Jinekomasti hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Liposuction

Lazer Liposuction, Lazer Lipoliz, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi almak, operasyon süreci ve fiyatlarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Obezite Cerrahisi

Obezite cerrahisi ve mide küçültme işlemleri hakkında tüm bilgilere ulaşmak, cerrahi müdehaleler için form doldurmak için tıklayın!

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği ve ameliyatı (blefaroplasti), göz kapağı estetiği fiyatları (ameliyatlı ve ameliyatsız), operasyon süreci hakkında bilgi alın

Devamını Oku

Karın Estetiği

Karın estetiği, karın germe (Abdominoplasti) ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası bilgileri için tıklayın!

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Dudak kalınlaştırma ve inceltme estetiği, uygulama fiyatları (ameliyatlı ve dolgu ile ameliyatsız), operasyon süreci, estetik uygulama öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Endoskopik kaş kaldırma estetiği, yapılma nedenleri, operasyon öncesi ve sonrası yapılacaklar hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir. Kepçe kulak estetiği hakkında tüm detaylara, fiyatları ile alakalı bilgilere ve genel olarak ameliyat öncesi ve sonrası görsellerini incelemek için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği, kol germe ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacak estetiği; bacak inceltme, bacak kalınlaştırma, çarpık bacak ameliyatı fiyatları, ameliyatsız estetik uygulamalar hakkında bilgi alın

Devamını Oku

Aquafilling

Aquafilling, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden popo ve meme büyütme işlemine verilen isimdir. Detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Yüz Germe

Yüz germe estetiği hakkında detaylı bilgi almak, yüz germe, yüz dolgusu ve sarkmış yüze yapılan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için devamını okuyun;

Devamını Oku

Genital Bölge Estetiği

Labioplasti, Vajinoplasti, yağ enjeksiyonu ile genital bölge estetiği fiyatları; operasyon süreci, estetik uygulaması öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Göğüs Büyütme

göğüs ve meme büyütme estetiği, göğüs büyütme fiyatları, operasyon süreci, estetik ameliyatı öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Göğüs Dikleştirme

Göğüs dikleştirme estetiği, meme dikleştirme fiyatları, operasyon süreci, meme dikleştirme öncesi ve sonrası hakkında bilgi almak için tıklayın!

Devamını Oku

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu estetiği, yağ dokusu estetiği fiyatları, operasyon süreci, estetik uygulama öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım