Estetik ve Plastik Cerrahi

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatları genellikle yüz germe ameliyatları ile birlikte aynı zamanda gerçekleştirilir. Yüz germe ameliyatındaki kulak önünden başlayıp kulak arkasında saç çizgisi boyunca devam eden kesi kullanılarak boyun germe ameliyatı gerçekleştirilir.

Devamını Oku

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği çeşitleri ile alakalı detaylı bilgiye erişebileceğiniz; meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme hakkında sayfalara erişebileceğiniz estethica hizmetine erişin.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Dünya literatüründe en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasında Rinoplasti yer almaktadır. Genel anlamda buruna şekil verme operasyonudur. Yüzün en önemli hatlarından biri olan burun, karakteristik özelliği sergileyen bir organdır.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; popo kaldırma ameliyatı fiyatları, popo büyütmede operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın!

Devamını Oku

Jinekomasti

Jinekomasti, erkekte meme büyümesidir. Jinekomasti herhangi bir nedene bağlı olmadan da ortaya çıkabilir. Jinekomasti hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Liposuction

Lazer Liposuction, Lazer Lipoliz, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın. Yağ aldırma teknikleri ve yağ aldırma fiyatları gibi konularda bilgilendirme yapılan içeriğin devamını okuyun.

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi almak, operasyon süreci ve fiyatlarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Obezite Cerrahisi

Obezite cerrahisi ve mide küçültme işlemleri hakkında tüm bilgilere ulaşmak, cerrahi müdehaleler için form doldurmak için tıklayın!

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği ve ameliyatı (blefaroplasti), göz kapağı estetiği fiyatları (ameliyatlı ve ameliyatsız), operasyon süreci hakkında bilgi alın

Devamını Oku

Karın Estetiği

Sıkı ve düz bir karın vücudun en önemli estetik ünitelerinden biridir. Güzel bir karın atletik ve fit görünümlü sarkıklığı olmayan ve yandan düz görünen bir karındır. Karın germe hakkında detaylı bilgilere erişeceğiniz yazımızı mutlaka okuyun.

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Dudak kalınlaştırma uygulama fiyatları (ameliyatlı ve dolgu ile ameliyatsız), operasyon süreci, estetik uygulama öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Endoskopik kaş kaldırma estetiği, yapılma nedenleri, operasyon öncesi ve sonrası yapılacaklar hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir. Kepçe kulak estetiği hakkında tüm detaylara, fiyatları ile alakalı bilgilere ve genel olarak ameliyat öncesi ve sonrası görsellerini incelemek için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır. Kol estetiği, kol germe ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur. İnce ve sıkı bacaklar vücudu daha uzun gösterirler. Bu yüzden bacak estetiği estetik cerrahinin en önemli ameliyatlarından biridir.

Devamını Oku

Aquafilling

Aquafilling, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden popo büyütme işlemine verilen isimdir. Detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Yüz Germe

Yüz germe estetiği hakkında detaylı bilgi almak, yüz germe, yüz dolgusu ve sarkmış yüze yapılan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için devamını okuyun;

Devamını Oku

Genital Bölge Estetiği

Vajina daraltma, vajina iç dudak estetiği ve diğer genital bölge estetik uygulamaları; estethica Bakırköy, Levent ve Ataşehir hastanelerinde gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu uygulamalar ile alakalı detaylı bilgiye erişin, randevu oluşturmak için form doldurun ya da bizi arayın.

Devamını Oku

Göğüs Büyütme

göğüs ve meme büyütme estetiği, göğüs büyütme fiyatları, operasyon süreci, estetik ameliyatı öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Göğüs Küçültme

Göğüs küçültme ameliyatları, fonksiyonel açıdan bakıldığında plastik cerrahinin en önemli ameliyatlarından bir tanesi konumundadır. Meme; kadınlarda dişiliği belirleyen en önemli organlardan bir tanesidir.

Devamını Oku

Göğüs Dikleştirme

Göğüs dikleştirme estetiği, meme dikleştirme fiyatları, operasyon süreci, meme dikleştirme öncesi ve sonrası hakkında bilgi almak için tıklayın!

Devamını Oku

Yağ Enjeksiyonu

Vücudumuzun görüntü olarak şekilli görünmesini sağlayan en önemli dokularından biri yağ dokudur. Tabi ki yağ dokusunun fazlası hem görsel olarak kötü görünmekte şekil bozukluğu oluşturmakta, hem de yaşam kalitesini düşüren bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım