Estetik ve Plastik Cerrahi

Labioplasti (İç Dudak Estetiği)

Labioplasti hakkında bilgi almak ve bu uygulamayla birlikte yapılan diğer estetik çeşitlerine erişmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgiler estetik cerrahlar tarafından, sizlerden gelen sorular göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Devamını Oku

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatları genellikle yüz germe ameliyatları ile birlikte aynı zamanda gerçekleştirilir. Yüz germe ameliyatındaki kulak önünden başlayıp kulak arkasında saç çizgisi boyunca devam eden kesi kullanılarak boyun germe ameliyatı gerçekleştirilir.

Devamını Oku

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği ya da çekik göz estetiği olarak da bilinen bu işlem, gözlerin daha çekici görünmesi için yapılan uygulamalardan bir tanesidir. Bu yazıda, badem göz ameliyatı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Permalip Dudak Silikonu

Kalıcı dudak silikonu olarak da bilinen permalip hakkında detaylı bilgiye erişmek, permalip nasıl yapılır ve kalıcı mıdır gibi sorulara yanıt bulabilmek için hastanelerimizde uyguladığımız bu işlem hakkında bilgilere erişebileceğiniz tanıtım yazımızı okumalısınız.

Devamını Oku

Uvulopalatoplasti (Küçük Dil Kısaltılması)

Horlama tedavisinde sıklıkla kullanılan ve genellikle küçük dilin kısaltılarak damak bölümüne şekil verilmesi prosedürü hakkında detaylı bilgiye erişin. Bu içerikte yer alan bilgiler doktorlarımız tarafından derlenerek oluşturulmuştur. Sayfada yer alan linklerden randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Çene ve yüz arasındaki estetik görünümün iyileştirilmesi, çene yapısının yeniden düzenlenmesi işlemi olan çene estetiği hakkında sizler için uzman doktorlarımız tarafından hazırlanan bu içeriği okuyarak çene ve çene hattı estetiği ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği çeşitleri ile alakalı detaylı bilgiye erişebileceğiniz; meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme hakkında sayfalara erişebileceğiniz estethica hizmetine erişin.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Belki de tarihin en çok tercih edilen estetik operasyonlarından birisi olan burun estetiği ile alakalı kapsamlı bir rehber hazırladık. Genel anlamda buruna şekil verme operasyonu olarak bilinse de burun estetiği yapılma nedenleri birden fazladır. Yüzün en önemli hatlarından biri olan burun, karakteristik özelliği sergileyen bir organdır. Bu yazımızda, burun estetiği ile alakalı detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; kalça şekillendirme ameliyatlarına verilen genel isimdir. Bu estetik işlemlerin alt kırılımları; popo kaldırma, popo dikleştirme ve brezilya poposu olarak da bilinir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye, yazının devamından ulaşabilirisiniz.

Devamını Oku

Jinekomasti

Jinekomasti ile alakalı klinik bulgular, teşhisi ve tedavisi ile alakalı bilgileri sizlere aktarmak istedik. Estetik cerrahi hastanemizde yer verdiğimiz jinekomasti tedavisinin ayrıntılarına erişin ve bu ayrıntılar ile alakalı detaylara erişin.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Liposuction

Liposakşın; vücuttaki yağların özel kanüller yardımıyla yakılması ve o bölgede sıkılaşma elde edilmesini sağlamak amacı ile yapılan bir uygulamadır. Sizden gelen sorulardan ve cerrahlarımızın aktardığı bilgilerden derlediğimiz bu yazının devamını okuyarak, liposuction hakkında genel bilgilere erişebilirsiniz.

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi almak, operasyon süreci ve fiyatlarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Obezite Cerrahisi

Obezite; sanayileşmesi büyük bir hızla devam eden tüm büyük devletlerde önemli bir halk sağlığı sorunudur ve mutlaka tedavi edilmelidir. Halk Sağlığı Merkezi verilerine bakacak olursak; Türkiye'de her 100 kişiden 30'u obezdir. Bu yazının devamında obeziteye genel bir bakış ve obezite tedavisi ile alakalı bilgileri size aktarmaya çalıştık.

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, son dönemlerde oldukça rağbet gören popüler estetik uygulamalar arasında yer alır. Gözün altında yer alan torbaların alınması, göz kapağındaki düşüklüğün giderilmesi ve göz çevresinde yapılabilecek değişlikleri içeren göz kapağı estetiği hakkında sizlerden gelen soruları ve bizim derlediğimiz bilgileri okumak için yazının devamına göz atın.

Devamını Oku

Karın Estetiği

Sıkı ve düz bir karın vücudun en önemli estetik ünitelerinden biridir. Güzel bir karın atletik ve fit görünümlü sarkıklığı olmayan ve yandan düz görünen bir karındır. Karın germe hakkında detaylı bilgilere erişeceğiniz yazımızı mutlaka okuyun.

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Dudak estetiği hakkında genel bilgilere erişebileceğiniz ve dudak estetiği çeşitleri gibi konularda bilgi alabileceğiniz geniş bir rehber hazırlamak istedik. Bu yazımızda estethica'da uygulanan dudak estetiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma konusunda herkesin aklında sorular olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda, kaş kaldırma yöntemleri ve ameliyatla kaş kaldırma gibi işlemleri işledik. Kaş kaldırma ile alakalı tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir. Kepçe kulak estetiği hakkında tüm detaylara, fiyatları ile alakalı bilgilere ve genel olarak ameliyat öncesi ve sonrası görsellerini incelemek için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır. Kol estetiği, kol germe ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur. İnce ve sıkı bacaklar vücudu daha uzun gösterirler. Bu yüzden bacak estetiği estetik cerrahinin en önemli ameliyatlarından biridir.

Devamını Oku

Aquafilling

Aquafilling, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden popo büyütme işlemine verilen isimdir. Detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Yüz Germe

Yüz germe estetiği hakkında detaylı bilgi almak, yüz germe, yüz dolgusu ve sarkmış yüze yapılan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için devamını okuyun;

Devamını Oku

Vajina Estetiği

Vajina daraltma, vajina iç dudak estetiği ve diğer genital bölge estetik uygulamaları; estethica Bakırköy, Levent ve Ataşehir hastanelerinde gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu uygulamalar ile alakalı detaylı bilgiye erişin, randevu oluşturmak için form doldurun ya da bizi arayın.

Devamını Oku

Göğüs Büyütme

Sık uygulanan estetik operasyonlardan birisi olan meme büyütme estetiği hakkında genel bilgilere erişmek, estetik randevusu oluşturarak ön muayene ile ihtiyaçlarınızı belirlemek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Göğüs Küçültme

Meme küçültme estetiği hakkında detaylı bilgilere, göğüs küçültme neden yapılır gibi konulara değinerek ortalama fiyat bilgisi paylaşımı yaptığımız yazımızı mutlaka okumalısınız. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Devamını Oku

Göğüs Dikleştirme

Göğüs dikleştirme estetiği, meme dikleştirme fiyatları, operasyon süreci, meme dikleştirme öncesi ve sonrası hakkında bilgi almak için tıklayın!

Devamını Oku

Yağ Enjeksiyonu

Vücudumuzun görüntü olarak şekilli görünmesini sağlayan en önemli dokularından biri yağ dokudur. Tabi ki yağ dokusunun fazlası hem görsel olarak kötü görünmekte şekil bozukluğu oluşturmakta, hem de yaşam kalitesini düşüren bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım