Estetik ve Plastik Cerrahi

Tüm stetik Uygulamaları ile alakalı detaylı bilgilere, burun estetiği, Liposuction, meme estetiği gibi hizmetlerin fiyatlarına erişin. Ameliyatlı estetik çözümlerinin tamamına bu kategori altında yer alan sayfalardan ulaşın. Randevu ve bilgi için form doldurabilir, whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Yağ Aldırma

Yağ aldırma uygulamaları sayesinde fazla yağlarınıza kalıcı olarak veda edin. Yağ aldırma fiyatları ve uygulanan yöntemler hakkında bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Liposuction

Liposuction ile yağ alımı ameliyatı sayesinde kalıcı olarak görülen bölgesel yağları eritebilirsin. Liposuction fiyatları ve uygulamaları için bize ulaşın.

Devamı

Lazer Liposuction

Lazer destekli Liposuction ile deri altı bölgesindeki yağ dokularını eritmede kalıcı sonuçlar. Lazer liposuction fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Slim Lipo (Lazer Lipoliz Plus)

Lazer desteği kullanarak kalıcı yağları en etkin eriten şekilde eriten SlimLipo, Liposuction’ın geldiği son noktadır ve lazer lipoliz olarak bilinir.

Devamı

Vaser Liposuction

Vaser liposuction, bölgesel ve kalıcı yağları eritmede kullanılan son teknolojidir. İstanbul’da vaser liposuction fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Penis Büyütme

Penis uzunluğu veya penis kalınlığının değişmesini isteyenler, psikolojik olarak da penisinin var olan durumundan mutlu olmayan kişiler için başarılı çözümler sunan bir operasyondur.

Devamı

Yüz Germe (Facelift)

Yüz germe, sarkmaları ve kırışıkları gidererek daha genç bir görüntü sağlar. Yüz germe fiyatlarında cilt dostu bir hizmet almak için zamanı ertelemeyin!

Devamı

Gamze Estetiği

Her gülümseme veya tebessüm esnasında dudak çizgisine yakın oluşan çukurcuğa gamze estetiği ile ulaşabilirsiniz.

Devamı

Meme (Göğüs) Estetiği

Meme estetiği işlemleri, göğüs bölgesinden memnun olmayan ya da aşırı büyümeye bağlı gelişebilecek skolyoz gibi hastalıkların önlenmesi amacıyla yapılır.

Devamı

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği, çekik göz estetiği olarak da bilinen bu işlem, gözlerin daha çekici görünmesi için yapılan uygulamalardan bir tanesidir.

Devamı

Popo Estetiği

Popo estetiği, dolgun ve şekilli bir kalça formu oluşturmakta aynı zamanda doğal sonuçlar sunmaktadır. Popo estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Burun Estetiği

estethica, burun estetiğinde kullandığı teknolojik cihazlarla hayal edilen güzelliğe kavuşturduğu gibi; burun estetiği fiyatlarıyla her kesime hitap ediyor.

Devamı

Boyun Germe

Boyun germe estetiği, boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıklara kalıcı çözümler sunmaktadır. Boyun germe fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Permalip Dudak Silikonu

Dolgun dudak isteyen, seven tüm bireyler için alternatifli çözümler mümkündür. Permalip de dudak estetiği işlemlerinde kullanılan yöntemlerden bir tanesidir.

Devamı

Jinekomasti

Jinekomasti; yağ dokusu fazlalığına bağlı olarak hem meme bezi hem de yağ dokusu fazlalılığ durumunda ortaya çıkabilir.

Devamı

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamı

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamı

Obezite Cerrahisi

Günümüzün dünya çapında en büyük problemlerinden biri olan obezite (şişmanlık)’ye yönelik birçok obezite tedavisi bulunmaktadır.

Devamı

Karın Germe (Abdominoplasti)

estethica, karın germedeki (abdominoplasti) tecrübesi ve karın germe ameliyatı fiyatları ile herkesin hayal ettiği güzelliği yaşamasına yardımcı oluyor.

Devamı

Dudak Estetiği

Çekici ve güzel bir dudaklara sahip olmak dudak dolgusu ile sanıldığı gibi zor ve imkansız değil. Güzel dudaklar yüzün en önemli estetik ünitelerinden biridir

Devamı

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma ameliyatı; zamanla sarkan ve görünümü değişen kaş bölgesinin çeşitli yöntemlerle kaldırılması ve eski görünümüne kavuşturulması işlemine verilen isimdir.

Devamı

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir.

Devamı

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır.

Devamı

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur.

Devamı

Lazer Lipoliz Plus

Lazer Lipoliz Plus, iki farklı dalga boyuyla: hem istenmeyen yağları yok ederek bölgesel incelme hem de dokuya esneklik veren maddeleri uyararak gerilme, toparlanma ve sıkılaşma sağlar.

Devamı

Yüz Estetiği

Yüz estetiği, yüz germe, boyun germe, yüz kaldırma, burun, dudak, kulak, göz çevresi, kaş kaldırma, çene gibi ameliyatları içerir.

Devamı

Vajina Estetiği

Vajina estetiği; son dönemde en çok tercih edilen estetik ameliyatlar arasında yer alır. Bir dizi estetik ameliyata verilen isimdir.

Devamı

Meme Büyütme

Sık uygulanan estetik operasyonlardan birisi olan meme büyütme estetiği hakkında genel bilgilere erişebilirsiniz.

Devamı

Meme Küçültme

Göğüslerin büyük olması kişilerin sosyal yaşama adapte olmasını çok ciddi şekilde engellemektedir.

Devamı

Meme Dikleştirme

Göğüs dikleştirme ameliyatları; yapılan doğumlar, kilo alıp vermeler, yaşlanma sonucu bozulan meme formunun tekrar kazanılması için yapılan ameliyatlardır.

Devamı

Yağ Enjeksiyonu

Vücudumuzun görüntü olarak şekilli görünmesini sağlayan en önemli dokularından biri yağ dokudur.

Devamı

Bacak Germe Ameliyatı

Estethica, bacak germe ameliyatı ile sıkı ve formlu bacaklara kavuşmanız mümkün. Bacak germe ameliyatı fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

Tüp Mide Ameliyatı

Tüp mide ameliyatı, obezite sorunu yaşayan kişilerin kalıcı olarak kilo vermesini sağlar. Tüp mide ameliyatı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Kol Germe Ameliyatı

Estethica kol germe işlemleri, kollardaki sarkmaların giderilmesini sağlayarak estetik görünüm sunmaktadır. Kol germe fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Gastrik Bypass Ameliyatı

estethica gastrik bypass ameliyatı, uygun gastrik bypass fiyatları ile fazla kilolarınızdan ve yarattığı sağlık problemlerinden kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Devamı

Konka Amelliyatı

Konka ameliyatı, konka hipertrofisi olarak bilinen durumun tedavisinde kullanılan etkili bir cerrahi prosedürdür.

Devamı

Septoplasti Ameliyatı

Septoplasti ameliyatı, burun septumu adı verilen burun içindeki kıkırdak ve kemik bölmenin düzeltilmesini amaçlayan cerrahi bir işlemdir. Burun septumu, burun boşluğunu iki yarımaya ayıran ve burunun iç kısmında yer alan bir yapıdır.

Devamı

Göz Altı Torbası Ameliyatı

Çoğunlukla düzenli hale gelen yorgunluk sebebiyle belirginleşen göz altı torbaları zaman içerisinde estetik bir müdahale olmadan düzelemeyecek duruma gelmektedir. Kimi zaman medikal müdahalelerle kozmetik çözümlerle de bu sorun çözümlenmektedir.

Devamı

Penis Eğriliği Düzeltme

Penis eğriliği, erekte formda iken penisin dik olmaması, sağ veya sol yönlere daha yakın olması demektir. Penis eğriliği, kimi zaman doğuştan kimi zaman sonradan oluşan bir süreçtir. Özellikle bu eğriliğin 30 derece olduğu durumlarda kişinin kendisinde acı ve özgüven eksikliği yaratmaktadır.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun