Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği

Saç ekimi ve Saç Sağlığı Kliniğimizde uygulanan saç ekimi teknikleri ile bu tekniklerin tüm ayrıntılarına, saç dökülmesine karşı uygulanan tedavilere ve yine bu tedavilerin ayrıntılarına erişmek için, kategori içeriğinden dilediğiniz hizmeti seçerek ilerleyebilirsiniz.

Saç Derisi Hastalıkları

Saç derisinin sağlığı, saç köklerinin sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışmasına bağlıdır. Saç derisi hastalıkları sebebiyle oluşan sağlıksız yapı, saç köklerinin işlevini bozabilir ve bu da saç dökülmesine yol açabilir.

Devamı

Kepek Nasıl Geçer? Kepek Tedavisi

Kepek, günümüzde en çok karşılaşılan saç ve deri rahatsızlıklarından bir tanesidir. Doğru bir bakım ve doğru bir tedavi yöntemi ile birlikte kolay bir şekilde kontrol altına alınması mümkündür.

Devamı

Safir FUE Saç Ekimi

Sağlıklı güzelliğin adresi estethica, hem Türkiye sınırları içindeki hem de tüm dünyadaki saç problemleri yaşayan kişilere uzman kadrosu ve son teknoloji yöntemleri ile birden fazla kalıcı çözüm sunmaktadır. FUE yöntemi ise çok uzun senelerdir güvenle uygulanan ve yaptıran kişileri de sonuçları ile memnun eden bir saç ekim yöntemidir.

Devamı

DHI Saç Ekimi

DHI saç ekimi yöntemlerinden bir tanesidir. En yeni ve en gelişmiş yöntem olarak bilinen DHI yöntemi, hastanemiz bünyesinde klasik DHI ve patenti estethica’ya ait olan Multi DHI yöntemi ile yapılmaktadır. Siz de her iki yöntem hakkında daha detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımız ile bire bir görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

Saç Ekimi

Zaman içerisinde yıpranan ve dökülmeye meyil eden saç kökleri, iyi bakımlarla daha uzun süre korunmaya çalışsa da saç kaybı ile sonuçlanabilir. Saç bakım uygulamalarının yeterli gelmediği durumlarda saç ekimi işleminden sonuç alınabilmektedir.

Devamı

Hızlı Saç Ekimi - Multi-Implanter

Saç ekimi konusunda Dünya üzerinde bir üne sahip olan estethica Türkiye olarak, yurt dışı misafirlerimize özel bir saç ekim hizmeti sunmaktayız. Ertesi gün dönüş yapmanın mümkün olduğu bu programımız ile uzun konaklama sürecine ve maliyetine katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Devamı

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık ekimi, yüz bölgesindeki sakal veya bıyık bölgesinde seyreklik veya yokluk sorunu yaşayan erkekler için uygulanan bir cerrahi işlemdir. Saç ekiminde olduğu gibi, sakal ve bıyık ekimi de kalıcı sonuçlar sağlar.

Devamı

Saç Bakım Uygulamaları

Estethica olarak, pek çok saç ekimi süreçlerimizde yeniliğin öncülüğünü yapmaktayız. Bu süreçlerden bazılarında ise sektör öncülüğünün dışında kendi patentli çözümlerimizi üretmekteyiz. Bize özel ve öncülüğünü yaptığımız uygulamalarımız arasında, altın krem kullanımı, ozonlu mezoterapi, saç lazeri ve Prp uygulamaları yer almaktadır.

Devamı

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi, erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da sıkça karşılaşılan bir sağlık sorunu olduğu için kadınlarda saç ekimi talebi de çok sık karşımıza çıkmaktadır. Onlarca farklı sebepten kaynaklanan saç dökülmesinin durdurulması için her türlü kozmetik ürüne başvurulur.

Devamı

Kaş Ekimi

Kaş ekimi, seyrek veya eksik olan kaş bölgelerine, saç köklerinin nakledilmesi ile gerçekleşen bir işlemdir. Bu işlem, daha dolgun ve estetik bir kaş görünümü elde etmek isteyen kişilere çözüm sunmaktadır.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun