Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği

Saç ekimi ve Saç Sağlığı Kliniğimizde uygulanan saç ekimi teknikleri ile bu tekniklerin tüm ayrıntılarına, saç dökülmesine karşı uygulanan tedavilere ve yine bu tedavilerin ayrıntılarına erişmek için, kategori içeriğinden dilediğiniz hizmeti seçerek ilerleyebilirsiniz.

Saç Derisi Hastalıkları

Saç derisinin sağlığı, saç köklerinin sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışmasına bağlıdır. Saç derisi hastalıkları sebebiyle oluşan sağlıksız yapı, saç köklerinin işlevini bozabilir ve bu da saç dökülmesine yol açabilir.

Devamı

Saç Ekimi

Zaman içerisinde yıpranan ve dökülmeye kodlanan saç kökleri, iyi bakımlarla daha uzun süre korunmaya çalışsa da saç kaybı ile sonuçlanabilir. Saç bakım uygulamalarının yeterli gelmediği durumlarda saç ekimi işleminden sonuç alınabilmektedir.

Devamı

Hızlı Saç Ekimi

Saç ekimi konusunda Dünya üzerinde bir üne sahip olan estethica Türkiye olarak, yurt dışı misafirlerimize özel bir saç ekim hizmeti sunmaktayız. Ertesi gün dönüş yapmanın mümkün olduğu bu programımız ile uzun konaklama sürecine ve maliyetine katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Devamı

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık ekimi, yüz bölgesindeki sakal veya bıyık bölgesinde seyreklik veya yokluk sorunu yaşayan erkekler için uygulanan bir cerrahi işlemdir. Saç ekiminde olduğu gibi, sakal ve bıyık ekimi de kalıcı sonuçlar sağlar.

Devamı

Saç Bakım Uygulamaları

Estethica olarak, pek çok saç ekimi süreçlerimizde yeniliğin öncülüğünü yapmaktayız. Bu süreçlerden bazılarında ise sektör öncülüğünün dışında kendi patentli çözümlerimizi üretmekteyiz. Bize özel ve öncülüğünü yaptığımız uygulamalarımız arasında, altın krem kullanımı, ozonlu mezoterapi, saç lazeri ve Prp uygulamaları yer almaktadır.

Devamı

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi, erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da sıkça karşılaşılan bir sağlık sorunu olduğu için kadınlarda saç ekimi talebi de çok sık karşımıza çıkmaktadır. Onlarca farklı sebepten kaynaklanan saç dökülmesinin durdurulması için her türlü kozmetik ürüne başvurulur.

Devamı

Kaş Ekimi

Kaş ekimi, seyrek veya eksik olan kaş bölgelerine, saç köklerinin nakledilmesi ile gerçekleşen bir işlemdir. Bu işlem, daha dolgun ve estetik bir kaş görünümü elde etmek isteyen kişilere çözüm sunmaktadır.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun