Yağ Aldırma

Yağ aldırma uygulamaları sayesinde fazla yağlarınıza kalıcı olarak veda edin. Yağ aldırma fiyatları ve uygulanan yöntemler hakkında bilgi için bize ulaşın.

Yağ Aldırma Nedir?

Yağ aldırma, vücudun çeşitli bölgelerinde biriken ve istenmeyen yağ dokularının ameliyatlı veya ameliyatsız yöntemler ile yok edilmesi işlemidir.Kol, bacak, karın, basen, gıdı gibi çeşitli bölgelerde etkili ve kalıcı çözümler sunan alternatif yağ aldırma yöntemleri bulunmaktadır.

İnce bir siluet, sıkı bacaklar ve düz bir karın, birçok insan için ortak güzellik idealinin bir parçasıdır. Ancak egzersiz ve beslenme ile istenilen vücuda ulaşmak her zaman mümkün olmamaktadır. Yağ giderme, istenilen vücut şekline ulaşmak için yardımcı olmaktadır. Yağ aldırma uygulamaları, kendi çabalarınızla kurtulamadığınız fazla yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olurken aynı zamanda kendinizden ve vücudunuzdan memnun olmanızı sağlar.

Yağ Aldırma Yöntemleri Nelerdir?

Yağ aldırma,ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere farklı yöntemler ile yapılabilmektedir. Kişiye uygun yağ aldırma yöntemine detaylı doktor konsültasyonu sonrasında karar verilmektedir. Yağ aldırmanın nasıl yapıldığı tercih edilen yönteme göre değişmektedir.

Ameliyatlı Yağ Aldırma Yöntemleri

Ameliyatlı yağ aldırma yöntemleri, yağ dokusunun sıvılaştırılarak mikro kesiler yardımıyla vücuttan dışarı atılması işlemlerini kapsamaktadır. Kendi içerisinde çeşitlenen yağ aldırma yöntemleri kullanılan cihaz ve yapılış şekilleri ile birbirinden ayrılmaktadır.

 • Liposuction
 • Vaser Liposuction
 • Lazer Liposuction
 • Slimlipo (Lazer Lipoliz Plus)

Liposuction

Liposculpture veya emme destekli lipektomi olarak da adlandırılan liposuction, diyet ve egzersiz yoluyla kurtulamadığınız ve istenmeyen yağ birikintilerini giderme tekniğidir. Sıvı destekli, ultrason destekli ve lazer destekli olmak üzere 3 alternatif yöntemi bulunmaktadır.Liposuction yağ aldırma işlemi nasıl yapılır sorusunun yanıtı liposuction şekline göre farklılık göstermektedir. Yağ aldırma yöntemleri içinde en bilinen yöntem liposuctiondır. Bu operasyon kozmetik cerrahide en sık yapılan işlemlerden biridir ve uzun süredir büyük ilgi görmektedir. Liposuction'da orta ila büyük yağ birikintileri kanüller kullanılarak azaltılabilir. İnatçı yağ birikintileri, önce özel bir solüsyon kullanılarak sıvılaştırılır ve deri altı yağ dokusu emilerek ciltten uzaklaştırılır. Liposuction yağ aldırma, geniş alanlardaki yağ hücrelerini güvenilir bir şekilde çıkarabildiğinden, karın ve bacak gibi sorunlu bölgeleri tedavi etmek için ideal bir yöntemdir. Gıdı liposuction da yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır.

Vaser Liposuction

Vaser liposuction, yağ birikimi olan vücut bölgelerinde ultrason tabanlı bir liposuction cihazı kullanılarak gerçekleştirilen yağ alma yöntemidir. Ultrason teknolojisi bağ dokusunun yapısını koruduğundan ciltte dalgalı bir görünüm oluşması riski oldukça düşüktür. Vaser liposuction yönteminde, ultrason dalgaları yardımıyla vücutta biriken yağlar parçalanarak sıvı hale getirilir ve vücuttan dışarı atılır. Bu yöntemle fazla yağ dokusu ultrason dalgaları yardımıyla alınırken istenilirse başka bir bölgeye de transfer edilebilir. Vaser uygulaması ile doğal ve kaslı bir vücut şekli yaratılmaktadır.

Lazer Liposuction

Lazer liposuction, birden fazla dalga boyu kullanılarak yağ birikitinleri eritilmesi ve ultra ince bir kanül yardımı ile vücuttan atılması yöntemidir. Lazer liposuctionda kullanılan ikinci dalga boyu, aynı anda cildin daha derin katmanlarında sıkılaşma ve stabil kolajen liflerinin oluşmasını sağlar. Sonuç olarak, lazerle yağ aldırma ile doku uzun vadede sıkılaşır aynı zamanda selülitli bölgeye uygulandığında selülit bölgesi gözle görülür şekilde iyileşir, yeni selülit oluşumu önlenir.

Slimlipo (Lazer Lipoliz Plus)

SlimLipo yağ aldırma yöntemi, liposuction ile lazer tedavisini birleştiren bir uygulamadır. Özel olarak geliştirilmiş bir slimlipo cihazı, kurtulunmak istenilen fazla yağ dokusunu "eritmek" için 924 ve 975 nm dalga boylarında çalışır. Yağ hacminin azaltılmasının yanında cilt sıkılığını arttırarak cildin sıkılaşmasını da destekler. SlimLipo lazer destekli yağ giderme yönteminde klasik liposuction uygulamasına kıyasla dokuda daha az şişlik, daha az morarma ve kanama olmaktadır. Geleneksel liposuction'ın aksine, bir operasyondan sonra yenilenme süresi de kısalır. Genellikle, hastalar sadece birkaç gün sonra günlük aktivitelerine devam edebilirler.

yag-aldirma-uygulamalari

Ameliyatsız Yağ Eritme Yöntemleri

Ameliyatsız yağ eritme yöntemleri; lazer, masaj, ultrason dalgaları gibi farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen bölgesel zayıflama işlemleridir. Farklı cihaz ve yöntemler kullanılan ameliyatsız yağ eritme işlemlerinin her biri hızlı etki eden ve iyileşme süreçleri kısa süren uygulamalardır.

 • Ultrashape ile Bölgesel İncelme
 • Powershape İle Bölgesel İncelme
 • Smoothshapes İle Bölgesel İncelme
 • Eximia (Kavitasyon) Cihazı İle Bölgesel İncelme
 • Fokus Ultrason
 • İğneli Lipoliz
 • Pb Serum

Ultrashape Cihazı İle Bölgesel İncelme

Ultrashape, yağ dışındaki cilt yapılarını etkilemeden hedeflenen yağ hücrelerini seçici olarak yok etmek için ultrasonik dalgaları kullanan bir cihaz ve bölgesel incelme yöntemidir. Ultrashape sistemi, yayılan ses dalgalarını derinin 1,5 cm altında bir noktaya odaklar. Ve odaklanan bölgedeki yağ hücreleri parçalanır. İşlem böbrek taşlarını kırmaya çok benzer. Yaklaşık 6 mm kalınlığında bir yağ tabakası nokta nokta alınır. Çözünen yağ hücreleri (adipositler) vücudun doğal fizyolojik ve metabolik yolları aracılığıyla vücuttan uzaklaştırılır. Uygulama ortalama 1- 1,5 saat sürmektedir. Uygulama sonrası hemen günlük hayata dönülebilmektedir.

Powershape İle Bölgesel İncelme

Poweshape cihazı, derin dokulara nüfuz eden çok yönlü radyo frekansı ısı üreterek bağ dokusundaki kolajen liflerini ısıtarak cilt altında mikro hasarlar oluşturmaktır. Powershape cihazı; ses dalgası, vakum, kızılötesi ışık ve radyofrekans bir arada kullanılmaktadır.

Böylece bağ dokusu liflerinin yenilenmesi tetiklenir ve yeni kolajen oluşumunu uyarılır. Radyo frekansı ve düşük seviyeli lazer ile uygulama sırasında aynı zamanda birkaç vakum modu, dinamik bir vakum darbe masajı ile tedavi edilen bölgeyi uyarır. Masaj, bölgedeki kan dolaşımını ve diğer metabolik süreçleri artırır ve lenfatik masaj yapar. Hedef bölgedeki kan dolaşımı, hücre metabolizması ve oksijen oranı artar. Antrenman sırasında kas hücrelerine benzer şekilde, tüm doku daha yoğun ve daha güçlü hale gelir. Cildin alt katmanlarındaki değişiklikler cilt yüzeyinde yeni gerginlik ve elastikiyete yol açar böylece cilt daha sıkı ve daha genç görünür.

Smoothshapes İle Bölgesel İncelme

Smootshapes, özel bir masaj aleti ve lazer ışınlarının kombinasyonu ile cildi sıkılaştırmak için uygulanan cerrahi olmayan bir prosedürdür. Bu yöntem, cildi en derin katmanına kadar harekete geçirir, yağ dokusunu eritir ve metabolizmayı uyarır. Yağ yakımı ile birlikte selülit tedavisinde de oldukça etkili bir yöntemdir. Uygulama süresi, uygulanacak bölgeye göre ortalama 40-80 dakika arasında değişmektedir. Uygulama sırasında kişi sadece masaj ve ısı hisseder. Uygulama sonrasında ağrı ya da morarma görülmez. Bölgenin durumuna göre, gün aşırı ya da her gün 8 seans uygulandığında oldukça iyi bir sonuç verir.

Eximia (Kavitasyon) Cihazı İle Bölgesel İncelme

Eximia cihazı, yağ dokusunun eritilmesini sağlayan basınç ve vakum içeren 4 aşamalı bir masajdır. Eximia cihazı ile yapılan uygulama, dokuda drenaja ve daha iyi kan dolaşımına yol açar, bu da sorunlu bölgenin sıkılaşmasına ve yağ birikintilerinin kaybolmasını sağlar. Eşsiz ultraporasyon, bir yandan ultrason yoluyla yağın erimesine yol açarken yağ dokusunu eritmeyi hızlandıran elektroporasyon maddeleri de kullanılır. Hücrelerde hiçbir tahribat oluşturmamaktadır.

Fokus Ultrason

Fokus Ultrason, yüksek yoğunluklu ses dalgaları yardımıyla deri altında kontrollü hasarlar oluşturarak hedeflenen bölgede sıkılaşma ve toparlanma sağlayan bir işlemdir. Derinin alt tabakalarına milimetrik , ölçülü bir şekilde verilen ısı sayesinde kolajen üretimi artar ve hücreler yenilenmeye başlar. Böylece cilt gerginleşerek istenilen görünüm elde edilir.

İğneli Lipoliz

İğneli lipoliz uygulaması, yağ dokusuna enjekte edilen fosfatidilkolin ve deoksikolat adı verilen insan vücudunda da bulunan maddeler yardımı ile yağ dokusunun eritilmesi işlemidir. Yağ aldırma uygulamaları içerisinde enjeksiyon kullanarak gerçekleşen, hızlı ve etkili sonuç alınabilen bir yöntemdir. Kalıcı etki görebilmek için 3-6 seans arasında uygulama yapılması gerekmektedir.

Pb Serum

Pb serum ile yağ eritme uygulaması vücudumuzdaki işleyişin en önemli yeri bulunan kollajenaz, lipaz, liyaz enzimleri kullanılarak gerçekleştirilen bir enjeksiyon işlemidir. 3 farklı etkin enzimin kullanım alanları değişebildiği gibi gerektiğinde birlikte de kullanılmaktadırlar. Serumlar hyalüronik asit ile de desteklenmektedir. Pb serum sayesinde ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlanmaktadır.

En İyi Yağ Aldırma Yöntemi Hangisidir?

Hem klasik liposuction ve diğer liposuction yöntemleri, hem yağ eritme yöntemleri, uygun diyet ve egzersizlerle azaltılamayan inatçı fazla yağ birikimlerini giderme işlevine sahiptir. Ancak her kişinin yağlanma bölgesi, vücut kilosu ve yağ oranı dengesi, sağlık durumları farlılık gösterdiğinden dolayı hangi yağ aldırma yöntemi kullanılacağı kişiden kişiye göre değişmektedir.

Hangi yöntemin kime uygun olduğu, mevcut yağ birikintilerinin boyutuna ve istenen tedavi şekline bağlıdır. Kalça, uyluk ve karın bölgesindeki daha büyük yağ birikimleri, daha fazla yağ dokusu alınması gerektiğinden genellikle liposuction ile alınır. Liposuction ayrıca meme küçültme, baldır küçültme ve çeşitli sıkılaştırma işlemleri için de kullanılmaktadır. Küçük ve orta düzeydeki yağ birikimleri ise yağ alma yöntemlerinden herhangi biri ile tedavi edilebilir. Yağ eritme yöntemleri çok nazik olduğundan ve uzun bir iyileşme süresi gerektirmediğinden, genellikle küçük ve orta büyüklükteki yağ birikintileri için kullanılır; yüz bölgesinde, gözaltı torbalarını veya gıdıyı inceltmek için de kullanılabilir. Minimal cerrahi veya ameliyatsız yöntem, hastanın hızlı iyileşmesi nedeniyle, çalışan ve iş hayatına hızlıca dönmesi gereken insanlar için özellikle uygundur. Tüm bu bilgilerin doğrultusunda, en iyi yağ aldırma yöntemi, doktorun kişi için uygun gördüğü yöntemdir.

Yağ Aldırmanın Avantajları

 • Rahatsız edici yağ birikintilerini giderir ve vücut siluetinin belirgin şekilde daha ince görünmesini sağlar.
 • Yağ dokularının çıkarılması, özellikle yüz bölgesinde gençleştirici bir etkiye sahiptir.
 • Yağ aldırma, sağlıklı ve fit olmanızı destekler.
 • Diyet ve spor ile verilemeyen kiloların verilmesini sağlar.
 • Ameliyat veya uygulama sonrası

Yağ Aldırma İşlemi Süresi

Ameliyatlı ve ameliyatsız yağ aldırma uygulamalarının süreleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kişinin yağ aldıracağı bölge ve yağ alınacak bölgenin genişliği de işlem süresini değiştirmektedir. Ancak ortalama olarak ameliyatlı işlemler 1-3 saat arasında sürerken ameliyatsız yağ aldırma işlemleri 1-2 saat aralığında sürmektedir.

Yağ Aldırma Uygulamaları Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

İstenmeyen yağ birikintilerinin oluştuğu vücudun hemen her bölgesine yağ aldırma ve yağ eritme işlemleri uygulanabilir. Bu bölgeler kadınlarda ve erkeklerde farklılık göstermektedir. Kadınlarda yağ birikimleri genellikle karın, kalça, basen, iç bacaklar, gıdı ve kollar olmaktadır. Bu sebeple en çok tercih edilen yanaktan yağ aldırma, koldan yağ aldırma, göbekten yağ aldırma, iç bacak yağ aldırma, kalçadan yağ aldırma, karın bölgesinden yağ aldırma, gıdı yağ aldırma, kasık bölgesi yağ aldırma uygulamaları olmaktadır. Erkeklerde ise karın, göğüs (erkek meme büyümesi veya jinekomasti olarak da bilinir) ve karın daha sık yağlanan bölgelerdir. Hem kadın hem de erkeklerde diz kapağı yağ aldırma ameliyatı da yapılabilmektedir.

Uygulama Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulamadan ortalama 1 hafta öncesinde sigara ve alkol kullanımının bırakılması önerilmemektedir. Sigara ciltte kan akışını azaltıp, yaraların iyileşme sürecini uzatmaktadır. Var ise kullanılan kan sulandırıcı ilaçlar uygulamadan 10 gün önce doktora danışılarak bırakılmalıdır.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Liposuction uygulaması sonrası yaklaşık 4 - 6 hafta özel bir kompresyon giysisi giyilmelidir. Korse, fazla doku sıvısının birikmesini önler ve lenfatik sıvının drenajını destekler. Şişme ve morarma da minimumda tutulabilir. İlk 3-4 haftada vücuda iyi bakılmalıdır - büyük fiziksel efor sarf edilmemeli ve ilk birkaç gün biraz daha dinlenilmelidir. Sonrasında hafif bir egzersiz programı ile tekrar başlayabilirsiniz. İlk 3-4 hafta sauna ve solaryumdan da kaçınılmalıdır. Eğer yüz bölgesine ameliyatsız bir yağ eritme uygulanması yapıldı ise ilk 1-2 hafta doğrudan güneş ışığından korunulmalı ve düzenli olarak güneş kremi kullanılmalıdır.

Yağ Aldırma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yağ Aldırma Kimler için Uygundur?

Yağ aldırma uygulamaları 18 yaşını doldurmuş ve herhangi bir sağlık engeli bulunmayan, fazla yağlarından kurtulmak isteyen kadın ve erkekler için uygundur.

Yağ Aldırma Acılı Bir Uygulama Mıdır?

Ameliyatlı ve ameliyatsız yağ aldırma ve yağ eritme uygulamalarının tümü anestezi altında yapıldığından uygulama sırasında hiçbir ağrı veya acı hissedilmez. İşlem sonrasında oluşabilecek kısa süreli ağrılar için ise gerekirse ağrı kesici kullanılabilmektedir. Genellikle kısa sürede kendi kendine geçebilecek derecede hafif ağrılar olabilmektedir.

Yağ Aldırma Tek Operasyonda Kaç Bölgeye Uygulanabilir?

Kaç bölgeye aynı anda uygulanabileceği yapılacak yağ aldırma işlemine göre değişiklik gösterse de tüm yöntemlerde birden çok bölgeye uygulama yapmak mümkündür. Kombinasyonlar genellikle meme, basen, göbek veya kol arasında değişmektedir.

Sezaryende Yağ Aldırma Mümkün mü?

Doktorlar sezaryende yağ aldırma işlemini önermemektedir. Sezaryen başlı başına vücutta travma yaratan bir operasyon olduğundan yağ aldırma ile birlikte yapılması iyileşme sürecini uzatmakta ve çeşitli komplikasyonlara sebep olabilmektedir. Bu sebeple kişi yağ aldırma uygulaması yaptırmak istiyorsa, sezaryen sonrası vücut kendini toparlayıp dikişleri iyileştikten sonra yağ aldırma ameliyatı gerçekleştirilebilmektedir.

Yağ Aldırma Hangi Uygulamalar ile Kombine Edilebilir?

Yağ aldırma birçok estetik uygulama ile kombine edilebilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenleri; meme büyütme, meme küçültme ve karın germe işlemleridir.

Uygulama Sonrası İz Kalır mı?

Yağ aldırma uygulamaları içerisindeki yağ aldırma ameliyatı mikro boyuttaki kesiler yardımıyla gerçekleşmektedir. İşlem sonrası atılan estetik dikişler sonucunda hiçbir iz kalmamaktadır.

Yağ Aldırma Sonrası Korse Giymek Gerekir mi?

Özellikle liposuction yöntemleri ile yağ aldırma işlemi uygulanan kişilere işlem sonrası doktorun önerdiği süre boyunca korse giymeleri önerilmektedir. Korse kullanımı oluşabilecek ödemi engellemek ve vücuttaki sıkılaşmayı arttıracaktır. İşlem sonrası özel korsenin 1-2 hafta kullanılması verimliliği artırarak daha sağlıklı bir sıkılaşma ve hızlı bir iyileşme süreci sağlayacaktır. Korseyi doktorunuzun önerdiği süre boyunca kullanmak ameliyattan sonra hızlı bir şekilde iyileşmek ve operasyon bölgesinin sağlıkla sıkılaşması için önemlidir.

Yağ Aldırma Sonrası İyileşme Süreci

Ameliyatsız yağ eritme uygulamalarından sonra iyileşme süreci ortalama 1 hafta sürmekte ve hayat rutinine dönmek daha hızlı olmaktadır. Ameliyatlı yağ aldırma uygulamalarında ise 1-2 hafta içerisinde iyileşme sağlanmaktadır. Her iki yöntemde de kurtulunan fazla yağlar yerine yenilerinin oluşmaması için uygulama sonrası düzenli beslenme ve egzersizi hayatınızın bir parçası yapmanız önerilmektedir.

Uygulamaların Etkisi Ne Zaman Görülür?

Etkilerin görülme süresi tercih edilen yağ aldırma uygulamasına göre değişmektedir. Ameliyatlı yağ aldırma uygulamaları sonrası 6-8 hafta içerisinde gözle görülür etkiler oluşmaktadır. Nihai sonuca ise 6 ay içerisinde ulaşılmaktadır. Ameliyatsız yağ alma uygulamalarının etkisi ise iyileşme süreci de daha hızlı olduğundan dolayı birkaç hafta içerisinde görülmektedir.

Yağ Aldırma Etkisi Kalıcı Mıdır?

Uygulamaların etkisi kalıcıdır. Fakat tabi ki vücut kilo almaya devam ettiği takdirde alınan yağ birikintilerinin yerine yenileri oluşmaktadır. Böyle bir durumun gerçekleşmemesi kişinin kendi elindedir. Uygulama sonrası sağlıklı beslenme, spor ve egzersiz gibi alışkanlıkları hayatınıza dahil etmeniz önerilmektedir. Yağ aldırma öncesi ve sonrası yorumlarına bakıldığında memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Yağ Aldırma Uygulamaları Tekrarlanabilir mi?

Yağ aldırma uygulamaları tekrarlanabilmektedir. Ancak ameliyatlı uygulamaların aynı bölgelere tekrar yapılması doktorlar tarafından önerilmemektedir.

Uygulama Sonrası Normal Hayata Ne zaman Dönülebilir?

Ameliyatsız uygulamaların 1 gün sonrasında günlük hayat rutinine dönülebilmektedir. Liposuction yöntemleri ile yapılan işlemler sonrasında ise 1-2 hafta içerisinde normal hayata dönülebilmektedir.

Yağ Aldırma İşleminin Riskleri Ve Yan Etkileri Var Mıdır?

Yağ aldırma ameliyatlarının risk ve yan etkileri yok denecek kadar azdır. Ancak tüm cerrahi müdahalelerde olduğu gibi anesteziye veya komplikasyonlara bağlı riskler taşımaktadır. Alanında uzman bir doktor tarafından yapılan işlemlerde herhangi bir risk ile karşılaşılmamaktadır.

Yağ Aldırma Sonrası İyileşme Süreci

Ameliyatsız yağ eritme uygulamalarından sonra iyileşme süreci ortalama 1 hafta sürmekte ve hayat rutinine dönmek daha hızlı olmaktadır. Ameliyatlı yağ aldırma uygulamalarında ise 1-2 hafta içerisinde iyileşme sağlanmaktadır. Her iki yöntemde de kurtulunan fazla yağlar yerine yenilerinin oluşmaması için uygulama sonrası düzenli beslenme ve egzersizi hayatınızın bir parçası yapmanız önerilmektedir.

Erkeklerde Yağ Aldırma Operasyonu

Erkeklerde genellikle işlem yaptırılan bölgeler karın, göğüs ve basen olmaktadır. Erkeklerde memeden yağ aldırma ve bel çevresi yağ aldırma, ameliyatla yağ aldırma işlemleri arasında en yaygın tercih edilen uygulamalardır. Özellikle meme dokusunun olması gerektiğinden daha fazla büyümesi olarak adlandırılan jinekomasti sorununda yağ aldırma yöntemleri etkili olmaktadır.

Yağ Aldırma Fiyatları Nedir?

Yağ aldırma fiyatları, karından yağ aldırma fiyatları ve göbekten yağ aldırma fiyatları kullanılacak yönteme, uygulama alanına göre değişkenlik göstermektedir. Ameliyatlı ve ameliyatsız yağ aldırma fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bölgesel yağ aldırma fiyatları araştırmasının yanında doğru kliniği seçerken iyi araştırılmalı ve aceleci davranılmamalıdır. Gerek liposuctionda gerekse ameliyatsız yağ aldırma işlemlerinde üst düzeyde yeterlilik ve profesyonellik büyük öneme sahiptir. Yanlış uygulamalar, komplikasyonlara veya olumsuz yan etkilere yol açabileceğinden, kaliteli bir klinik seçmek özellikle önemlidir. Doktor ve hasta arasında güven ilişkisinin olması, tüm dileklerin, fikirlerin ve olasılıkların açıkça tartışılabilmesi için çok önemlidir. Böyle bir operasyon ancak tam olarak bilgilendirildikten ve tedavi ayrıntılı olarak anlatıldıktan sonra yapılmalıdır. Kliniğin kendisi en yüksek kalite ve hijyen standartlarını karşılamalı, yetkin personele sahip olmalıdır. Daha detaylı bilgi için 0850 222 38 45 telefon hattını arayabilir veya Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Tedavi Özeti

 • Operasyon Sayısı
  1
 • Operasyon Süresi
  1-3 Saat
 • Anestezi
  Genel
 • Hassasiyet Süreci
  4-7 Gün
 • İşe Dönme Süresi
  2-5 Gün
 • Tam İyileşme
  3-6 Ay
 • Sonuçların Kalıcığı
  Kalıcı
 • Hastanede Kalma Süresi
  1 Gün

Dikkat: *Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


Deneyimler

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun