Vaser Liposuction


İstenmeyen bölgesel yağlarınızdan vaser liposuction ile kurtulmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

İstenmeyen yağlarınızdan tıpkı tüylerinizden kurtulduğunuz gibi vaser liposuction ile mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Peki, hayatımızı etkileyen bir operasyon mu? Ne işe yarar? Kimler yaptırabilir? Gelin hep birlikte tüm bu soruların yanıtlarını öğrenelim.

Vaser Liposuction Yöntemi Nedir?

Düzensiz beslenme, kolay kilo alma, bölgesel yağlanma, sağlıksız ve dengesiz yeme alışkanlığı ile kilo alımı sabit tutulamamakta. Böylelikle rutin hale gelen bu nedenle fit ve sağlıklı bir görüntü yerine bölgesel yağlanmaların çok olduğu bir görüntüye sahip olunmakta. Yoğun iş temposu nedeniyle diyet ve spora yeterli vakti ayıramamaktayız. Bu nedenle insan sağlığını tehlikeye atmayan ve hayatı aksatmayan, en hızlı ve pratik çözümlere yönelmekteyiz. Bunlardan biri de göbek yağlarından, bölgesel yağlardan, istenmeyen tüm kalıcı yağlardan kurtulmayı sağlayan liposuction yöntemi olan vaser liposuction operasyonudur. Halk arasında yağ aldırma olarak da bilinen liposuction yöntemlerinden biri olan vaser liposuction, bireylerin zaman içerisinde genetik veya belirli nedenlerden dolayı vücutta oluşan yağ birikiminin alınması işlemidir. Günümüzde en çok tercih edilen bu operasyon yönteminde, ultrasonik yağ dalgalarının yardımıyla biriken yağlar parçalanarak sıvı hale getirilir ve vücuttan dışarı atılır.

Vaser Liposuction Operasyonu Nasıl Yapılır?

Liposuction yöntemi olan vaser liposuction, son teknolojik cihaz ile fazla yağlardan kurtulmak için geliştirilen genel anestezi altında plastik cerrah doktorları tarafından uygulanan bir operasyondur.

  • Vücutta oluşan belirli bölgelerde oluşan yağların operasyon ile alınarak, vücudun kum saati görünümünü oluşturmasını sağlar.
  • Vücuttaki fazla yağlar operasyonda vaser cihazı ile alınıp vücudun sıkılaşması sağlanır.
  • Bu işlem sayesinde vücudun kollajen üretimi arttırarak, bedenin daha çabuk iyileşmesi sağlanır.
  • Klasik liposuctiona göre vücuda daha az hasar vermektedir. Vücutta herhangi bir dalgalanamaya neden olmamaktadır.
  • Yapılan son teknoloji sayesinde operasyon esnasında ve sonrasında herhangi bir risk durumu oluşturmamaktadır.

                                                        vaser-liposuction

Vaser Liposuction Ne İşe Yarar?

Diyet ve spor ile çözüm bulunamayan bölgelerde ve vücutta biriken bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için en ideal ve en pratik çözümdür. Göbek, bel, karın, sırt, gıdı, kol, bacak içi, basen, ayak bileği gibi birçok bölgelerde pozitif bir sonuç vermektedir. Vücuttaki yer alan kalıcı yağlardan kurtularak, vücudu istenilen forma sokmak için kullanılan en gelişmiş cerrahi operasyonlar arasında yer alır. Birkaç bölge aynı anda vaser liposuction yöntemi ile yapılabilir. Operasyon ardından hasta bir ay korse kullanmalıdır. Operasyon sonrası günlük hayatına 4-5 gün en geç bir hafta sonra dönebilir

Vaser Liposuction Kimlere Uygulanır?

Vaser liposuction bölgesel yağlanması olan ve o bölgelerdeki yağlardan kurtularak talep edilen daha ince yağsız bir fit görüntüye ulaşmayı sağlar. Vücudunda aşırı sarkıklık yok ise fazla olan yağlarından kurtulmak isteyen herkese uygulanabilir. Siz de liposuction yöntemler ve vaser liposuction hakkında bilgi almak ve ücretsiz doktor muayene randevunuzu oluşturmak için whatsapp üzerinden veya 0850 222 38 45 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Dr.estethica'yla Tanışın

Sağlıklı güzellikle ilgili merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi