Hızlı Saç Ekimi - Multi-Implanter

Saç ekimi konusunda Dünya üzerinde bir üne sahip olan estethica Türkiye olarak, yurt dışı misafirlerimize özel bir saç ekim hizmeti sunmaktayız. Ertesi gün dönüş yapmanın mümkün olduğu bu programımız ile uzun konaklama sürecine ve maliyetine katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Hızlı Saç Ekimi Kimler İçin Uygundur?

Saç ekim teknikleri günümüze kadar pek çok aşamadan geçmiş olup ve günümüzde ise en modern hali uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra, işlem süresi bazı prosedürler sebebiyle belirli bir zaman almaktadır. Zamanın bu kadar değerli ve maliyetli olduğu günümüz şartlarında, her şeyde olduğu gibi saç ekimi işleminde de kısa sürede sonuç alınmak istenmesi gayet normaldir. Bu durumda, öncü yenilikleri ile Türkiye ve Dünya’da kendini kanıtlamış estethica olarak, yine kendi yöntemlerimizi geliştirmekteyiz. Hızlı saç ekimi süreci herkes için uygulanabilir ancak bu zaman desteğine özellikle ihtiyacı olan kişiler şöyledir;

  • Yurt dışında ikamet eden kişiler,
  • Yurt dışında çalışan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları,
  • Yurt içinde yaşayan ancak iş sebebiyle izin süresi sınırlı kişiler,
  • Genel olarak çeşitli sebeplerle, zaman ayıramayacak kişiler,

Hizli-Sac-Ekimi-Kimler-icin-Uygundur

Multi-Implanter İle Hızlı Saç Ekimi Süreci Nasıl Olur?

 

  • Hızlı saç ekimi sağlanabilmesi adına, multi implanter tekniği ile hem saç ekim işleminde hem de iyileşme süresinde hız kazanılmasını sağlamak.
  • İşlem sonrası, ilk yıkama dediğimiz işlemi klasik saç ekimi işleminden 2 gün sonra yapılırken, multi-implanter tekniği ile ertesi gün ilk yıkamayı yapmak mümkündür. Bu sayede hasta yıkamanın yapıldığı gün yolculuk yapabilir. Eğer hasta talebi olursa, ertesi gün yapılacak ilk saç yıkama konusunda çevirim içi bir destek sağlanabilir. Böylelikle hasta tekrar kliniğe gelmek zorunda kalmaz.
  • Saç kökü transferi gerçekleştirildikten sonra kullanılan altın krem ve ozonlu mezoterapi gibi saç bakım uygulamaları hastanın yolculuk yapabilmesini sağlayan en önemli etkenlerdendir.
  • İlk yıkama sonrası, hastanın iyileşme sürecini hızlandıracak ürün ve takviyeler sunulmaktadır. Bu takviyeler; özel olarak hazırlanan şampuan, serum, losyon ve multi vitaminlerdir.
  • Hızlı saç ekimi işlemi sonrası, 10. Günde kabuklanma yaşanır ve bu aşamada yapılması gereken özel yıkama ve bakım seansımız vardır. Bu seans için özel olarak uzaktan destek sağlayan, kendi anadilinizde hizmet sunan danışmanlarımız, hasta ile iletişime geçmektedir. Sürecin doğru olarak tamamlanabilmesi adına özel olarak anlatım yapılır ve işlem sonrası için hastanın güncel görüntüsü talep edilir.

sac-prp-uygulamalari

Hızlı Saç Ekiminin Faydaları

Klasik saç ekim sürecindense, hızlı saç ekimi yöntemini kullanmanın en büyük faydası zaman kazanmaktır diyebiliriz. Ancak kazanılan bu zamanın sadece işlem süresinden olmadığını bilmek gerekir. Saç ekiminin işlem sürecinden, iyileşmesine kadar pek çok sürecin daha hızlı tamamlanması sağlanır.

Özellikle hızlı saç ekimi süreci için ideal bir yöntem olan multi-implanter saç ekim tekniği, daha az yara izi sağlaması sebebiyle, saç derisinin iyileşmesinde de hız kazanılması sağlanır. İş veya özel sebepler ile hastaneye ulaşımın zorlu olması durumlarında, uzaktan destek imkanı ile hasta kendi sürecinin kontrolünü kendisi sağlamaktadır.

Sosyal hayat içerisinde dolu bir programa sahip olanlar pek çok işinde olduğu gibi, estetik operasyonlarında da hızlı bir süreç yaşamak isterler. Günlük hayata ve sorumluluklarınıza yeniden dönmeniz için hızlı saç ekimi ile zaman kazanmanın payı büyüktür.

hizli-sac-ekiminin-faydalari-nelerdir

Kadınlarda Hızlı Saç Ekimi

Zamanı değerli ve programlı kullanmak denildiğinde, akla ilk kadınlar ve planlamaları gelir. Hal böyle iken; hızlı saç ekimi yöntemine kadınların da ilgisi büyüktür. Erkeklerde, çoğunlukla yurt dışından gelen hastaların tercih ettiği hızlı saç ekimi yönteminde, zaman avantajı sebebiyle yurt içinde yaşayan kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Hamilelik, doğum, stres veya hormonsal değişiklikler sebebiyle saç kayıpları yaşayan kadınlarda saç ekimi ihtiyacı çok sık görülmektedir. Kadın tipi saç dökülmesi, erkeklere oranla daha farklı bir şekilde ilerler. Erkeklerde özellikle büyük alana sahip saç dökülmesi gerçekleşirken, kadınlarda daha bölgesel veya saç seyrekliği yönünde dökülme görülmektedir. Bu sebeple, kadınların iyileşme ve işlem süresi erkeklere oranla daha kısa sürmektedir. Bununla beraber hızlı saç ekimi yöntemi kadınlarda da uygulanabilmekte ve işlem süresindeki uygulamalar sayesinde hem mevcut hem de ekilen saç kökleri beslenmektedir.

Ücretli olarak çalışsa da çalışmasa da zaman ihtiyaçları çok yüksek olan tüm kadınlar için hızlı saç ekimi yöntemi harika bir alternatif oluşturmaktadır. Saç ekimi kliniğinde yapılan tüm işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak için bize aşağıda yer alan form aracılığıyla ya da çağrı merkezi ile ulaşabilirsiniz.

kadinlarda-sac-ekimi-yapilir-mi

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun