KOZMETİK DERMATOLOJİ

Dermapen

Dermapen uygulaması birçok cilt yenileme ve tedavisinde kullanılan çok kapsamlı bir işlemdir.

Devamını Oku

Jawline Çene Hattı Dolgusu

Jawline dolgusu, çene hattının daha belirgin olmasını, yüz hatlarının daha orantılı olmasını, asimetri sorununun giderilmesi estetik açıdan daha güzel olması için yapılan işlemdir.

Devamını Oku

Kriyoterapi

Kriyoterapi, sağlıksız ya da anormal cildin, düşük ısı kullanılarak tedavi edilmesi amacıyla yapılan uygulamadır. Halk arasında dondurma ya da buz tedavisi olarak da bilinir.

Devamını Oku

Kırışıklık Dolgusu

Kırışıklık dolgusu; halk arasında yılan zehri olarak bilinen fakat; ‘’Clostridium Botulinum’’ adı verilen bir bakterinin toksinidir.

Devamını Oku

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir.

Devamını Oku

Medikal Cilt Bakımı

estethica, medikal cilt bakımı ile cildi ölü derilerden arındırır ve medikal cilt bakımı fiyatlarıyla da cildin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Fraksiyonel Lazer

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki Fraksiyonel Lazer uygulamaları, işlem süreci, Fraksiyonel Lazer fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası için buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

estethica, lazer epilasyondaki son teknolojik cihazlarıyla cildinizi pürüzsüz hale getirirken; lazer epilasyon fiyatları ile de yanınızda olmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu, hemen hemen birçok kişi gözaltı morluklarının sebebi genetik olmakla birlikte, yorgunluk, uyku düzensizlikleri, sağlıksız yaşam tarzı ve çevresel faktörlerden kaynaklanır.

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilere ulaşmak için mutlaka yazımızı okuyun.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon Peeling; gözeneklerin küçültülmesinde, temizlenmesinde, küçük leke ve iz tedavilerinde kullanılan, Nd:YAG Lazer sistemi ile çalışan bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Kadınlar ve erkekler için güzellik/yakışıklılık kavramında, ilk dikkat çeken vücut bölgesi, öncelikli yüz bölgesidir; sonrasında vücut ve tüm beden ve yüz birlikte değerlendirilir.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Mezoterapi

Mezoterapi uygulamaları, işlem süreci, mezoterapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ozon Terapi

Ozon terapi tedavisi, işlem süreci, ozon terapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Thermage

Ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri için sıklıkla tercih edilen thermage hakkında geniş bilgiye erişebilir, dilerseniz hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi