Kozmetik Dermatoloji

Dermapen

Dermapen hakkında detaylı bilgi almak, dermapen öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri öğrenmek, fiyatları ve yapılan yerlerin adreslerine erişmek için yazıyı okumaya devam edin.

Devamını Oku

Kollajen Aşısı

Kolajen; canlıların vücudunda bulunan, hücreler tarafından oluşturulan bir tür proteindir. Kollajenin vücuttaki görevi bağ dokusunu güçlendirmek, vücudun bütünlüğünü korumaktır. Ayrıca deri, eklem, tırnak, diş ve saç gibi birçok organın iskeletini kollajen oluşturur. Kollajen, temel dokuların esnek ve canlı kalmasını sağlar. Kolajen yapının azalması sonucunda cilt elastikiyet kaybına uğrar, kırışır ve sarkmaya başlar.

Devamını Oku

Altın İğne Radyofrekans

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki altın iğne fraksiyonel radyofrekans uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Botoks

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan Botulinum Toxin (Botoks) ile kırışıklık ve göz altı torbalarına gözle görülür şekilde veda edin. Bunun yanında Botoks aşırı terlemeye karşı da başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulama süreci, Botox fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Bölgesel İncelme

Bölgesel zayıflama ve ameliyatsız bölgesel incelme uygulamaları, işlem süreci, bölgesel incelme fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilerine erişin.

Devamını Oku

Cilt Bakımı

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki cilt bakımı; anti-aging tedavisi, kolajen bakımı, leke tedavisi, akne tedavisi, kimyasal peeling, karbon peeling ve jetpeel tedavilerinden oluşur. Cilt bakımı fiyatları, uygulama süreci, öncesi ve sonrası farklar için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Dolgu

Dolgu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer uygulamaları, işlem süreci, Fraksiyonel Lazer fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları, işlem süreci, lazer epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye erişin.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon peeling ile cilt bakımı hakkında detaylı bilgilere, fiyatlarına, tedavi sürecinde karşılaşılan durumlara ve tavsiyelere erişmek için tıklayın.

Devamını Oku

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), uygulama süreci, ameliyatsız yüz germe fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt bakımı, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Lazerle leke tedavisi, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi alın.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Mezoterapi

Mezoterapi uygulamaları, işlem süreci, mezoterapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ozon Terapi

Ozon terapi tedavisi, işlem süreci, ozon terapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

PRP Tedavisi

PRP tedavisi, işlem süreci, Platelet Rich Plasma tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Thermage

Thermage uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım