Kozmetik Dermatoloji

Dermapen

Dermapen hakkında detaylı bilgi almak, dermapen öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri öğrenmek, fiyatları ve yapılan yerlerin adreslerine erişmek için yazıyı okumaya devam edin.

Devamını Oku

Kollajen Aşısı

Kolajen; canlıların vücudunda bulunan, hücreler tarafından oluşturulan bir tür proteindir. Kollajenin vücuttaki görevi bağ dokusunu güçlendirmek, vücudun bütünlüğünü korumaktır. Ayrıca deri, eklem, tırnak, diş ve saç gibi birçok organın iskeletini kollajen oluşturur. Kollajen, temel dokuların esnek ve canlı kalmasını sağlar. Kolajen yapının azalması sonucunda cilt elastikiyet kaybına uğrar, kırışır ve sarkmaya başlar.

Devamını Oku

Çene Hattı Dolgusu

Jawline adı verilen çene ucundaki çizginin belirginleştirilmesi, yeniden şekillendirilmesi amacıyla yaplan dolgudur. Son dönemlerin popüler kozmetik işlemlerinden biri haline gelen çene ucu dolgusu hakkında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Genital Bölge Beyazlatma

Bu işlem, estethica hastaneleri bünyesindeki dermatolog ve estetik uzmanları tarafından uygulanır. Genital bölge beyazlatma yani Vajina Beyazlatma; genital bölgedeki kararmış cilt yapısını uygun yöntemlerle ortadan kaldırma işlemidir.

Devamını Oku

Lazerle Ben Aldırma

Bu işlem, estethica şubelerindeki uzman dermatologlar tarafından uygulanır. Lazerle ben tedavisi, ameliyatsız bir uygulamadır. Lazerle alınan ben ile alakalı görüş uzman hekimlerden alınmalıdır.

Devamını Oku

Kimyasal Peeling

Meyve asitlerinin cilde yönlendirilmesi sonucu cildin soyulması ve yeni deri yapısı oluşmasını sağlayan bu uygulama hakkında detaylı bilgilere erişin. Kimyasal Peeling fiyatları ve daha fazla cilt bakımı uygulamasına erişin.

Devamını Oku

Altın İğne Radyofrekans

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki altın iğne fraksiyonel radyofrekans uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Kırışıklık Dolgusu

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kırışıklık dolgusu ile kırışıklık ve göz altı torbalarına gözle görülür şekilde veda edin. Bunun yanında kırışıklık dolgusu aşırı terlemeye karşı da başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulama süreci, BT kırışıklık dolgusu fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir. Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama olarak adlandırılan bu işlem ve kullanılan cihazlar hakkında detaylı bilgilere erişin.

Devamını Oku

Cilt Bakımı

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki cilt bakımı; anti-aging tedavisi, kolajen bakımı, leke tedavisi, akne tedavisi, kimyasal peeling, karbon peeling hydrafacial ve jetpeel tedavilerinden oluşur. Cilt bakımı fiyatları, uygulama süreci, öncesi ve sonrası farklar için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyarak estetik dolgular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dolgu randevusu için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Fraksiyonel Lazer

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki Fraksiyonel Lazer uygulamaları, işlem süreci, Fraksiyonel Lazer fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonda üç tip lazer cihazı kullanılmaktadır. Daha doğrusu bunların dalga boyları birbirinden farklıdır. Lazer epilasyon işlemi; estethica hastanelerinde farklı dalga boylarına sahip cihazlar kullanılarak yapılır. Detaylı bilgi için form doldurun, sizi arayalım.

Devamını Oku

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye erişin.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon peeling ile cilt bakımı hakkında detaylı bilgilere, fiyatlarına, tedavi sürecinde karşılaşılan durumlara ve tavsiyelere erişmek için tıklayın.

Devamını Oku

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), uygulama süreci, ameliyatsız yüz germe fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt bakımı, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Lazerle leke tedavisi, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi alın.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Mezoterapi

Mezoterapi uygulamaları, işlem süreci, mezoterapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ozon Terapi

Ozon terapi tedavisi, işlem süreci, ozon terapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

PRP Tedavisi

PRP tedavisi, işlem süreci, Platelet Rich Plasma tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Thermage

Thermage uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım