Kozmetik Dermatoloji

Dermapen

Dermapen uygulaması birçok cilt yenileme ve tedavisinde kullanılan çok kapsamlı bir işlemdir. Dermapen cihazı ile yapılan uygulama cildin epidermis tabakasına zarar vermeden cilt derinliklerine etki eden ve son derece güvenilir bir işlemdir. Dermapen cihazının başlığında 25/50mm ve 1cm/2cm aralıklarında mikro iğneler bulunur. Her işlem ve hasta için farklı başlıklar uygulanır.

Devamını Oku

Kollajen Aşısı

Kolajen; canlıların vücudunda bulunan, hücreler tarafından oluşturulan bir tür proteindir. Kollajenin vücuttaki görevi bağ dokusunu güçlendirmek, vücudun bütünlüğünü korumaktır.

Devamını Oku

Jawline Çene Hattı Dolgusu

Jawline dolgusu, çene hattının daha belirgin olmasını, yüz hatlarının daha orantılı olmasını, asimetri sorununun giderilmesi, hacim vermesi ve estetik açıdan daha güzel olması için yapılan işlemdir. Çene ucu dolgusu olarak da bilinen Jawline Dolgu; çene kıvrımlarının daha belirgin hale getirilmesi, görünümün değiştirilmesi amacıyla uygulanır.

Devamını Oku

Lazerle Ben Aldırma

Cilt üzerindeki kabarık ve ciltten farklı renkte oluşan lekelere ben adı verilir. Benler çoğu zaman doğuştan olsa da sonradan çeşitli sebeplerden ortaya çıkan ben oluşumlarına da rastlamak mümkündür. Ben olarak adlandırılan bu küçük lekelerin tedavisi mümkün ve acısız olduğundan, birçok kişi tarafından tercih edilen işlemlerdir.

Devamını Oku

Kimyasal Peeling

Meyve asitlerinin cilde yönlendirilmesi sonucu cildin soyulması ve yeni deri yapısı oluşmasını sağlayan bu uygulama hakkında detaylı bilgilere erişin.

Devamını Oku

Kriyoterapi

Kriyoterapi, sağlıksız ya da anormal cildin, düşük ısı kullanılarak tedavi edilmesi amacıyla yapılan uygulamadır. Halk arasında dondurma ya da buz tedavisi olarak da bilinir. Mısırlılar tarafından 2500 yıl önce çeşitli yaralanmalarda kullanıldığı ayrıca Hipokrat’ında çeşitli iltihap ve ağrılar için buz ya da kor tedavisi uyguladığı bilinmektedir. Kriyoterapi kelimesinin kökeni Yunanca “cryo” (soğuk) kelimesinden gelmektedir.

Devamını Oku

Fransız Askısı ile Ameliyatsız Yüz Germe

Fransa’da geliştirilerek dünyada bilindik hale gelen Fransız askısı ile yüz germe sisteminde, yüzde lifting etkisi oluşturarak, kırışıklıkların ve sarkmaların yok olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yüz felcinde de kullanılan insan vücuduyla uyumlu olan bir işlemdir. Sahip olmak istediğiniz yüz hattına Fransız askısı ile sahip olabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

Devamını Oku

Altın İğne Radyofrekans

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerika’da ve Avrupa’da son günlerin en büyük ilgi uyandıran ve tercih edilen teknolojisi olarak kabul gören Intracel tedavisi ile cildinize gençlik ve tazeliği geri kazandırabilirsiniz.

Devamını Oku

Kırışıklık Dolgusu

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kırışıklık dolgusu ile kırışıklık ve göz altı torbalarına gözle görülür şekilde veda edin.

Devamını Oku

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir.

Devamını Oku

Medikal Cilt Bakımı

Gerek yaşadığımız ortam dolayısıyla gerekse bizim dikkatsizliğimizle maalesef profesyonel cilt bakımı ve medikal cilt bakımını aksatıyor, olduğumuzdan daha yaşlı bir cilde sahip oluyoruz. Günümüzde ekoloji dengenin bozulmasıyla hava kirliliğinin ve egzoz dumanının artması cilt gözeneklerinin tıkanmasına sebep olurken, cildin daha soluk ve akne gibi problemlerin oluşmasına izin veriyoruz.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz

Devamını Oku

Fraksiyonel Lazer

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki Fraksiyonel Lazer uygulamaları, işlem süreci, Fraksiyonel Lazer fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası için buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

Hastanelerimizde; FDA onaylı DIODE, ALEXANDRITE APOGEE 5500 ve Nd: yağ lazer sistemleri uygulanmaktadır. Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu, hemen hemen birçok kişi gözaltı morluklarının sebebi genetik olmakla birlikte, yorgunluk, yatış pozisyonu, uyku düzensizlikleri, sağlıksız yaşam tarzı ve çevresel faktörlerden kaynaklanır. Bazı durumlarda vücuttaki ‘K Vitamini’ eksikliğinden ve pigmentasyon bozukluğu da gözaltı morluğuna sebep olabilir.

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilere ulaşmak için mutlaka yazımızı okuyun.

Devamını Oku

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye erişin.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon Peeling; gözeneklerin küçültülmesinde, temizlenmesinde, küçük leke ve iz tedavilerinde kullanılan, Nd:YAG Lazer sistemi ile çalışan bir cilt bakımı uygulamasıdır. Karbon peeling aynı zamanda ciltteki fazla yağın dengelenmesinde, aktif sivilcelerin kurutulmasında da etkili bir cilt yenileme tedavisidir. Karbon uygulaması ile ölü derilerden arınmış, daha parlak ve canlı görünümlü bir cilde kavuşmanız mümkündür.

Devamını Oku

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), uygulama süreci, ameliyatsız yüz germe fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası buradan ulaşabilirsiniz

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, estetik dermatolojide yeni ve başarı ile uygulanan bir metottur. Bu lazerli işlemler sadece cilt gençleştirmede değil, aynı zamanda leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Kadınlar ve erkekler için güzellik/yakışıklılık kavramında, karşı cins tarafından ilk dikkat çeken vücut bölgesi, öncelikli yüz bölgesidir; sonrasında vücut ve tüm beden ve yüz birlikte değerlendirilir. Yüz bölgesinin güzel ya da yakışıklı olarak değerlendirilmesi için gözler, burun, yüz ovali, dudaklar şekil, bütünselliği her ne kadar önemli olsa da yüz güzelliği değerlendirilirken cilt kalitesi de çok önemlidir.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Mezoterapi

Mezoterapi uygulamaları, işlem süreci, mezoterapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Ozon Terapi

Ozon terapi tedavisi, işlem süreci, ozon terapi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Thermage

Thermage hakkında sizlere daha fazla bilgi aktarabilmek adına bu sayfayı yayına almak istedik. Bu sayfada ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri için sıklıkla tercih edilen thermage hakkında geniş bilgiye erişebilir, dilerseniz hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun