Kozmetik Dermatoloji Kliniği

Kozmetik Dermatoloji Kliniği bünyesinde uygulanan; bot0ks, yüz germe, dolgu, lazer epilasyon, kalıcı makyaj gibi hizmetler ile alakalı bilgi alın ve güncel fiyatları ile alakalı detaylı bilgilere erişin.

Bot0ks

Estethica, bot0ks uygulamaları ile yüzünüzdeki ince çizgileri silebilir, sağlık problemlerinize Estethica uygun fiyatları ile çözüm bulabilirsiniz.

Devamı

Burun Dolgusu

estethica, burun dolgusu ile kişiye estetik bir görünüm kazandırdığı gibi burun dolgusu fiyatlarıyla da her kesim için ulaşılabilir olmaktadır.

Devamı

Dudak Dolgusu

Estethica, dudak dolgu uygulamaları ile estetik ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Dudak dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı ile yaşınız kaç olursa olsun hep genç kalacaksınız. Gençlik aşısı fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

H100 Aşısı

H100 aşısı, cildin pürüzsüz ve gergin görünmesini sağlayan bir gençlik uygulamasıdır. H100 aşısı fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Devamı

Hydrafacial

Hydrafacial cilt bakımı, derinlemesine temizlik ile cildinizin yenilenmesini ve canlanmasını destekliyor. Estethica, hydrafacial fiyatları ile her kesimin cilt dostu oluyor.

Devamı

Leke Tedavisi

Estethica, alternatif leke tedavi yöntemleri ve uzman dermatolog kadrosu sayesinde cilt lekelerine çözüm oluyor. Leke tedavisi fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Devamı

Gözenek Sıkılaştırma

Estethica gözenek sıkılaştırma uygulamaları ile genişlemiş gözenek dokusu görünümünden uygun gözenek sıkılaştırma fiyatları sayesinde kurtulabilirsiniz.

Devamı

PB Serum

Estethica, PB serum enzim tedavisi ile cilt dokularını yenilemektedir. PB serum fiyatları, her kesimin ulaşabileceği bir uygulama sunmaktadır.

Devamı

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe cilt yüzeyindeki kırışıkları ve sarkmaları engelleyen en pratik uygulamadır. Ameliyatsız yüz germe ile zamanı geriye almanın tam zamanı.

Devamı

Somon DNA

Estethica, uygun somon DNA aşısı fiyatları ile nem dengesi sağlanmış, kırışıklık ve lekeleri giderilmiş, canlı ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Devamı

Buz Lazer

Estethica, buz lazer epilasyon sayesinde uygun buz lazer fiyatları ile kıl köklerinden ağrısız, kısa sürede ve kalıcı olarak kurtulmanızı sağlıyor.

Devamı

Gıdı Eritme

Estethica, gıdı eritme yöntemleri sayesinde sıkı ve gergin bir gıdı görünümü sağlıyor. Gıdı eritme fiyatları ve işlemleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi, modern cihazlar yardımı ile selülitli görünümüni yok etmektedir. Hızlı ve etkili çözüm sunan uygun selülit tedavisi fiyatları ile estethica misafirlerini bekliyor.

Devamı

Lenf Drenaj

Lenf drenaj, lenf sistemini manipüle ederek, kan dolaşımını arttıran bir masaj tekniğidir.

Devamı

Keloid Tedavisi

Keloid, vücudun aşırı hücre üretimi sonucunda anormal yara iyileşmesine neden olmasıdır.

Devamı

Dermapen

Mikro iğneleme yöntemiyle cildin kontrollü olarak hasar alması ve iyileşme sağlanmasıdır. Bu mikro yaralanmalar vücudun doğal yara iyileştirme sürecini uyarmaktadır; bu da kollajen ve elastin liflerinin üretimini artırarak cilt dokusunun ve görünümünün iyileşmesine yol açar.

Devamı

Kollajen Aşısı

Kolajen; canlıların vücudunda bulunan, hücreler tarafından oluşturulan bir tür proteindir.

Devamı

Jawline Çene Hattı Dolgusu

Jawline dolgusu, çene hattının daha belirgin olmasını, yüz hatlarının daha orantılı olmasını, asimetri sorununun giderilmesi estetik açıdan daha güzel olması için yapılan işlemdir.

Devamı

Genital Bölge Beyazlatma

Bu işlem, estethica hastaneleri bünyesindeki dermatolog ve estetik uzmanları tarafından uygulanır. Genital bölge beyazlatma yani Vajina Beyazlatma.

Devamı

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling, mikro soyucu etkisi ile cilt yenilenmesi sağlayan bir uygulamadır. Estethica, uygun kimyasal peeling fiyatları ile cilt sorunlarına çözüm sunuyor.

Devamı

Altın İğne

Altın iğne, radyo frekans dalgalarıyla çalışan kollajen tetikleme terapisidir. Altın iğne fiyatları ve işlem süreci hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Kırışıklık Dolgusu

Kırışıklık dolgusu; halk arasında yılan zehri olarak bilinen fakat; ‘’Clostridium Botulinum’’ adı verilen bir bakterinin toksinidir.

Devamı

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir.

Devamı

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, cildi ölü derilerden arındırarak sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Medikal cilt bakım fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamı

Fraksiyonel Lazer

İstanbul’da 2 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki Fraksiyonel Lazer uygulamaları, işlem süreci, Fraksiyonel Lazer fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası için buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı

Lazer Epilasyon

estethica, lazer epilasyondaki son teknolojik cihazlarıyla cildinizi pürüzsüz hale getirirken; lazer epilasyon fiyatları ile de yanınızda olmayı hedefliyor.

Devamı

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu, hemen hemen birçok kişi gözaltı morluklarının sebebi genetik olmakla birlikte, yorgunluk, uyku düzensizlikleri, sağlıksız yaşam tarzı ve çevresel faktörlerden kaynaklanır.

Devamı

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilere ulaşmak için mutlaka yazımızı okuyun.

Devamı

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj; renkli pigmentlerden oluşan doğal su bazlı boyanın, cildimizin üst derisi (epidermis) olan bölgesine aşılanmasıdır.

Devamı

Karbon Peeling

Karbon Peeling; gözeneklerin küçültülmesinde, temizlenmesinde, küçük leke ve iz tedavilerinde kullanılan, Nd:YAG Lazer sistemi ile çalışan bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Devamı

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), ameliyatsız yüz germe fiyatları, öncesi ve sonrası buradan ulaşabilirsiniz

Devamı

Kök Hücre Tedavisi Fibroblast

Kök hücre tedavisi, işlem süreci, fibroblast fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Devamı

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamı

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamı

Lazerle Leke Tedavisi

Kadınlar ve erkekler için güzellik/yakışıklılık kavramında, ilk dikkat çeken vücut bölgesi, öncelikli yüz bölgesidir; sonrasında vücut ve tüm beden ve yüz birlikte değerlendirilir.

Devamı

Mezoterapi

Mezoterapi, cildin kendi kendini yenilemesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Mezoterapi fiyatları ve işlem süreci hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Ozon Terapi

Estethica, ozon terapi ile kandaki oksijen seviyesini yükselterek çeşitli rahatsızlıklara çözüm sunuyor. Ozon terapi fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşın.

Devamı

Thermage

Ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri için sıklıkla tercih edilen thermage hakkında geniş bilgiye erişebilir, dilerseniz hızlıca randevu oluşturabilirsiniz.

Devamı

Juvederm Dolgu

Juvederm dolgu, ciltteki kırışıklıkların etkisini ve hacim kaybının azaltılmasına yardımcı olmak için enjekte edilen bir dolgu maddesidir. Bir iyileştirme süreci gerektirmeden, hızlı ve etkin sonuçlar sağlamaktadır.

Devamı

Elmacık Kemiği Dolgusu

Elmacık kemiği dolgusu, genellikle elmacık kemiklerinin belirginliğini artırmak veya yüzün daha genç ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmak amacıyla uygulanır. Estetik ve güzellik her zaman insanların ilgisini çeken ve yaşam kalitesini artıran önemli unsurlardır.

Devamı

Siğil Tedavisi

Siğil tedavisi, ciltteki siğilleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bir dizi kozmetik prosedürü içeren ve lazer teknolojisi kullanılan bir tedavi sürecidir.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun