Zayıflama Kliniği

Zayıflama amacına yönelik sunulan tüm hizmetler, bu kategorinin altında sıralanmıştır: Bu kategoride sıralanan hizmetler hem cerrahi yöntemlerle zayıflama, hem de klinik yöntemlerle zayıflama kliniği hizmetlerini içerir.

Zayıflama

estethica, son teknolojik cihazlarla en hızlı zayıflama yöntemleri kullanarak, minimum zayıflama tedavisi fiyatlarıyla sağlıklı yaşam formuna kavuşturur.

Devamı

Zayıflama ve Diyet Programları

Diyetetik; 19. yüzyılda tüketilen besinlerin insan vücudundaki etkilerinin belirlenmesiyle hastalıklardan koruma ve hastalıkların tedavi amacıyla geliştirilmiştir.

Devamı

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme; çeşitli dalga boylarında ses dalgaları ya da farklı teknolojiler yardımıyla bölgesel olarak yağ yakımı ve bölgesel zayıflama işlemine verilen isimdir.

Devamı

Detoks İle Zayıflama

estethica ve Vitalica Wellness'da uygulanan detoks programları ile alakalı bilgiye erişin, detoks ile zayıflama ile alakalı ...

Devamı

Mide B0toksu

Mide b0toksu adı verilen uygulama hakkında genel bilgilere erişebileceğiniz kategori sayfamızı inceleyin.

Devamı

Mide Balonu

Mide balonu estethica uygulamaları ile cerrahi olmayan zayıflama prosedürü sayesinde 6 ay içerisinde fazla kilolarınız ile vedalaşabilirsiniz.

Devamı

Garantili Zayıflama

Estethica zayıflama kliniği, bütçe dostu fiyatları ve garantili zayıflama uygulamalarıyla sağlıklı kilo vermenizi destekliyor. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun