Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde yapılan; akıllı diş implantları, diş kaplama hizmetleri, diş temizleme ve dolgu tedavileri ile alakalı bilgilere erişin. Ayrıca implant fiyatları ve diş hekimi tavsiyeleri gibi bilgilere erişin.

Diş Kaplama

Diş üzerinde, zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmalar, sağlık sebebi kaynaklı yaşanan diş kayıpları veya eksik bakım sebebiyle kaybedilen diş sağlığı, kişiye çeşitli sorunlar yaratır. Günlük hayatında hissedebileceği konfor sorunları, ağrı oluşumu veya estetik kaygılar bu sorunlardan bazılarıdır. Bu durumlar için geliştirilen diş kaplamaları ise kalıcı çözüm sunmaktadır.

Devamı

İmplant Tedavisi

Dental implant tedavilerinde öncü olan estethica, Türkiye'nin dental implant maliyeti ile her hastanın yaşam kalitesini arttırmayı ve herkese sağlıklı bir gülümsemeyi yeniden kazandırmayı amaçlamaktadır.

Devamı

CAD/CAM Bilgisayar Teknolojisi

Her bir hastanemiz, CEREC© adlı bilgisayar destekli bir teknolojiye sahiptir. Bu yenilikçi teknoloji, dişlerin tek bir işlemde yeniden yapılandırılmasını mümkün kılar.

Devamı

Diş Taşı Temizliği

Diş Taşı, düzenli yapılmayan diş bakımlarının ağız sağlığına ilk sinyali birkaç gün içinde oluşturduğu diş plaklarıdır. Zaman içerisinde oluşan bu plaklar, tartara ve diş taşına dönüşür.

Devamı

Diş Estetiği

Çürükler, aşınmış, kırık, küçük/kısa ve düzensiz aralıklı dişler ile kötü şekilli, asimetrik ve çapraşık dişler gülümsemenin estetiğini olumsuz etkiler.

Devamı

Diş Eti Tedavisi

Diş ve diş eti tedavisi, işlem süreci, tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi sahibi olun. Diş eti randevusu alın.

Devamı

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Kahkahalarla gülerken ‘acaba dişlerimde leke var mı? Dişlerim çok sarı görünüyor mu?’ diye düşünmeden içten gülmelerinize izin verin.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun