AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

Diş Eti Tedavisi

Diş ve diş eti tedavisi, işlem süreci, tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi sahibi olun. Diş eti randevusu alın.

Devamını Oku

İmplant Tedavisi

Estethica, implant tedavilerinde diş estetiğine dikkat ederken, implant fiyatları ile de her kesimin ömür boyu sağlıklı gülümsemesine yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Beyaz Dolgu

Beyaz ışıklı dolgu tedavisi, işlem süreci, kompozit restorasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın

Devamını Oku

Lazer Diş Hekimliği

Lazer Diş Hekimliği tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Cad Cam

Cad cam diş tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Kanal Tedavisi Nedir?

Günümüzde birçok kişinin tedavisinden korktuğu kanal tedavi detaylarını, korkulacak bir durum olmadığını gelin hep birlikte inceleyelim.

Devamını Oku

Periodontitis

Periodontitis tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında...

Devamını Oku

Ortodonti Tedavisi

estethica, ortodonti tedavisi fiyatları ve diş teli fiyatlarında İstanbul'un 3 farklı lokasyonunda her kesimin ihtiyacını karşılayacak noktalarda bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi