Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Gülüş Estetiği ve Tasarımı

Yüzümüz ve gülüşümüz, nasıl göründüğümüzü belirleyen en önemli unsurlardır. Güzellik ve estetik kavramları söz konusu olduğunda, hem kadınlarda hem de erkeklerde ilk akla gelen ve en çok dikkat çeken yüz ve gülüştür. Dudaklar, dişler, diş etleri, gözler, burun, yanaklar, çene ve yüzümüzdeki diğer bütün detaylar ifademizi oluşturur ve insanlar üzerinde bıraktığımız izlenimi belirler. 

Devamını Oku

İmplant Tedavisi

Halk dilinde çivi, vida olarak bilinse de aslında İmplant; titanyum malzemeden yapılmış yapay diş kökü olarak adlandırılır. Kaybedilen organ ve dokuların yerine konumlandırılır. Özetle; ana maddesi titanyum olan ileri teknolojiyle üretilen yapay dişlerdir.

Devamını Oku

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma hizmetimiz hakkında genel bilgilere erişin, dilerseniz istediğiniz teknikle diş beyazlatma randevusu oluşturun. estethica'da hizmet veren diş hekimleri tarafından sizler için bilgilendirme amaçlı yazılmış bu yazıyı okuyarak bilgilere erişin.

Devamını Oku

Beyaz Dolgu

Beyaz ışıklı dolgu tedavisi, işlem süreci, kompozit restorasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın

Devamını Oku

Lazer Diş Hekimliği

Lazer Diş Hekimliği tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Cad Cam

Cad cam diş tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, işlem süreci, endodonti fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Diş Eti Tedavisi

Diş ve diş eti tedavisi, işlem süreci, tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi sahibi olun. Diş eti randevusu alın.

Devamını Oku

Periodontitis

Periodontitis tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında...

Devamını Oku

Ortodonti Tedavisi

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki ortodonti tedavisi, işlem süreci, diş ve çene bozukluğu tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım