Tıbbi Birimler

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde yapılan; akıllı diş implantları, diş kaplama hizmetleri, diş temizleme ve dolgu tedavileri ile alakalı bilgilere erişin. Ayrıca implant fiyatları ve diş hekimi tavsiyeleri gibi bilgilere erişin.

Devamı

Estetik ve Plastik Cerrahi

Tüm stetik Uygulamaları ile alakalı detaylı bilgilere, burun estetiği, Liposuction, meme estetiği gibi hizmetlerin fiyatlarına erişin. Ameliyatlı estetik çözümlerinin tamamına bu kategori altında yer alan sayfalardan ulaşın. Randevu ve bilgi için form doldurabilir, whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği

Saç ekimi ve Saç Sağlığı Kliniğimizde uygulanan saç ekimi teknikleri ile bu tekniklerin tüm ayrıntılarına, saç dökülmesine karşı uygulanan tedavilere ve yine bu tedavilerin ayrıntılarına erişmek için, kategori içeriğinden dilediğiniz hizmeti seçerek ilerleyebilirsiniz.

Devamı

Kozmetik Dermatoloji Kliniği

Kozmetik Dermatoloji Kliniği bünyesinde uygulanan; bot0ks, yüz germe, dolgu, lazer epilasyon, kalıcı makyaj gibi hizmetler ile alakalı bilgi alın ve güncel fiyatları ile alakalı detaylı bilgilere erişin.

Devamı

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Kliniği'nde uygulanan estetik uygulamalar hakkında daha fazla bilgiye ulaşın. Diyetisyen, kişiye özel beslenme ve diğer hizmetlerimiz ile alakalı bilgi ve randevu almak için, form doldurabilirsiniz.

Devamı

Zayıflama Kliniği

Zayıflama amacına yönelik sunulan tüm hizmetler, bu kategorinin altında sıralanmıştır: Bu kategoride sıralanan hizmetler hem cerrahi yöntemlerle zayıflama, hem de klinik yöntemlerle zayıflama kliniği hizmetlerini içerir.

Devamı

Kol

Kol bölgesine yapılan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın.

Devamı

Saç

Saç bölgesine uygulanan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın. Bu kategoride; saç ekimi ve mezoterapisi, ozon buharı ile saç bakımı, saç güçlendirici tedaviler yer alır.

Devamı

İbn-i Sina Geleneksel Tıbbı

Ünlü astronom, yazar ve filozof, Fars tıp adamı İbn-i Sina'nın tıp ve felsefe alanında açtığı büyük ışığın izinde sizlerle buluşturduğumuz geleneksel tıp yöntemi uygulamaları ile alakalı bilgi alın. Hacamat ve kupa çekme randevusu için form doldurabilirsiniz.

Devamı

Varis Kliniği

Varis kliniğinde; lazerle varis tedavisi başta olmak üzere varis giderici tedavi yöntemleri ile alakalı detaylı bilgilere erişmek ve randevu oluşturmak gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Devamı

Diş

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde verilen hizmetler hakkında detaylı bilgilere erişin.

Devamı

Popo

Ameliyatsız popo büyütme uygulamaları, brezilya poposu ve diğer popo estetiği hizmetleri hakkında detaylı bilgilere erişin, operasyon süreçleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olun.

Devamı

Akupunktur

Akupunktur her ne kadar toplumda bir zayıflama Çin yöntemi olarak benimsenmiş olsa da aslında 3500 yıldır birçok hastalıkta kullanılan geleneksel tıp tedavi şeklidir. Akupunktur Çin tıbbının teorik temeline dayanarak oluşmuş iğne ve Ateş (moksave kupa ) tedavisidir.

Devamı

Vücut

Tüm vücut bölgelerinde uygulanan estetik hizmetleri ile alakalı detaylı bilgilere erişin, operasyon süreçleri hakkında bilgi sahibi olun.

Devamı

Burun

Burun estetiği ve burun dolgusu gibi estetik hizmetlerin yer aldığı, bu hizmetlerin fiyatları ve nasıl uygulandıkları ile alakalı bilgilerin verildiği kategori sayfalarına erişin. Bu kategoride yer alan tüm işlemler ile alakalı fiyat almak ve randevu talebinde bulunmak için form doldurabilirsiniz.

Devamı

Meme

Ameliyatlı meme estetiği ve ameliyatsız meme estetiği ile alakalı hizmetlerin yer aldığı, meme bölgesine uygulanan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın.

Devamı

Yüz

Yüz bölgesine uygulanan estetik ve kozmetik işlemler hakkında detaylı bilgi alın. Ameliyatlı ve ameliyatsız yüz germe işlemleri, cilt bakımı, leke tedavileri, kaş ekimi ve sakal ekimi gibi yüz ile alakalı her konuda estetik uygulamaya erişebilirsiniz.

Devamı
Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun