Tıbbi Birimler

Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik Uygulamaları ile alakalı detaylı bilgilere, burun estetiği, Liposuction, meme estetiği gibi hizmetlerin fiyatlarına erişin.

Devamı

Saç

Saç bölgesine uygulanan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın.

Devamı

Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği

Saç Ekimi ve Saç Sağlığı Kliniği bünyesinde uygulanan; saç ekimi teknikleri, saç bakımı, ozon buharı ile saç terapisi, PRP saç tedavisi gibi hizmetler hakkında bilgilere erişin. Güncel fiyatları ile alakalı bilgi almak için form doldurun.

Devamı

Kol

Kol bölgesine yapılan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın

Devamı

Diş

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde verilen hizmetler hakkında detaylı bilgilere erişin.

Devamı

Popo

Ameliyatsız popo büyütme uygulamaları, brezilya poposu ve diğer popo estetiği hizmetleri hakkında detaylı bilgilere erişin, operasyon süreçleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olun.

Devamı

Vücut

Tüm vücut bölgelerinde uygulanan estetik hizmetleri ile alakalı detaylı bilgilere erişin, operasyon süreçleri hakkında bilgi sahibi olun.

Devamı

Burun

Burun estetiği ve burun dolgusu gibi estetik hizmetlerin yer aldığı, bu hizmetlerin fiyatları ve nasıl uygulandıkları ile alakalı bilgilerin verildiği kategori sayfalarına erişin.

Devamı

Meme

Ameliyatlı meme estetiği ve ameliyatsız meme estetiği ile alakalı hizmetlerin yer aldığı, meme bölgesine uygulanan estetik uygulamalar hakkında bilgi alın.

Devamı

Yüz

Yüz bölgesine uygulanan estetik ve kozmetik işlemler hakkında detaylı bilgi alın.

Devamı

Kozmetik Dermatoloji

Kozmetik Dermatoloji Kliniği bünyesinde uygulanan; botoks, yüz germe, dolgu, lazer epilasyon, kalıcı makyaj gibi hizmetler ile alakalı bilgi alın ve güncel fiyatları ile alakalı detaylı bilgilere erişin.

Devamı

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde yapılan; akıllı diş implantları, diş kaplama hizmetleri, diş temizleme ve dolgu tedavileri ile alakalı bilgilere erişin. Ayrıca implant fiyatları ve diş hekimi tavsiyeleri gibi bilgilere erişin.

Devamı

Akupunktur

Akupunktur ile zayıflama başta olmak üzere akupunkturun iyi geldiği tüm tedaviler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Devamı

Varis Kliniği

Varis kliniğinde; lazerle varis tedavisi başta olmak üzere varis giderici tedavi yöntemleri ile alakalı detaylı bilgilere erişmek ve randevu oluşturmak gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Devamı

İbn-i Sina Geleneksel Tıbbı

Ünlü astronom, yazar ve filozof, Fars tıp adamı İbn-i Sina'nın tıp ve felsefe alanında açtığı büyük ışığın izinde sizlerle buluşturduğumuz geleneksel tıp yöntemi uygulamaları.

Devamı

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım