İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan göğüs estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Dişiliğin bir sembolü olarak kabul edilen göğüs dokusu, kadın vücudunun estetik bütünlüğü göz önüne alındığında en önemli tamamlayıcı unsurdur. Ancak her zaman istenilen boyutta ve şekilde olmayabilirler. Çeşitli genetik ve gelişimsel faktörler nedeniyle vücudun geri kalanına orantısız kalan göğüs boyutları kadın psikolojisini ve yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir. Yapılacak operasyonlar ile göğüslerinizin istediğiniz normlara gelmesi mümkündür. Bunlar;

 

TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 01

Seans/Operasyon Sayısı 1
Operasyon Süresi 1-2 saat
Anestezi Genel Anestezi
Hassasiyet Süreci 1-3 gün
İşe dönme süresi 2-4 gün
Tam İyileşme -
Sonuçların kalıcılığı Sürekli
Hastanede kalma süresi 1 gece
Dolgun, dik ve uygun boyuttaki memeler, kadın güzelliğinin en önemli öğelerinden biridir. Yapısal olarak veya gelişimsel faktörler nedeniyle memelerin arzu edilenden daha küçük, daha büyük veya sarkmış olması; kişinin yaşam kalitesini düşüren psikolojik problemlere neden olabilir.
Meme estetiği operasyonları, meme dokusundaki istenmeyen değişikliklerin ve form bozukluklarının ortadan kaldırılmasını ve memelerin istenen forma kavuşturulmasını amaçlar. Meme dokusunun formunu kaybetmesi, bazen meme ucunun da genişlemesine yol açabilir. Bu durumda operasyon esnasında meme ucu boyutları da küçültülür. Meme estetiği operasyonları, birçok kadın için son derece tatmin edici bir deneyimdir. Meme estetiği operasyonları her yaşta kolayca uygulanabilen, iz bırakmayan, yenilikçi ve modern tekniklerle uygulanmaktadır. Operasyondan sonra kısa sürede iyileşme sağlanmakta, elde edilen yeni meme boyutu ve formu yıllarca korunabilmektedir. Sadece ABD’de yılda yaklaşık 600.000 kadın meme büyütme, küçültme ya da dikleştirme operasyonu yaptırmaktadır.
Meme kanseri, deri kanserlerinden sonra kadınlarda en sık görülen kanser türüdür. Amerikan Kanser Derneği’nin verilerine göre dünyada her yıl 1,3 milyon kadına meme kanseri tanısı konmakta ve her yıl 465.000 kadın meme kanseri nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Erken tanının yaygınlaşması ile meme kanserine bağlı ölüm oranları giderek düşmekte ve hastaların beklenen yaşam süreleri uzamaktadır. Bu nedenle, kanser tedavisinden sonra hastanın yaşam kalitesini yükseltmek gün geçtikçe daha çok önem kazanmaktadır. Meme kaybı fiziksel, sosyal ve ruhsal açıdan hastaları kötü yönde etkilemektedir. Meme onarımları ise, yaşam kalitesini yükseltmekte, ruhen ve bedenen iyileşme sağlamaktadır. Meme onarımları artık tüm dünyada meme kanseri tedavisinin bir parçası olarak kabul edilmektedir.
Göğüs Estetiği 1
Göğüs Estetiği 2
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!