Zayıflama, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile zayıflama süreci konularında daha fazla bilgi için:

Fazla kilolar, öncelikle sağlığınızı etkileyecek ve ileriki yaşlarınızda çok daha ciddi problemlere sebep olacak, çağımızın en büyük hastalıklarından biri olan obezite sorunun en belirgin özelliğidir. Bu sebeple, birçok insanın sağlığını etkileyecek fason reçeteler ve geçici çözümler sunan alternatif yöntemlere karşı, kilo sorunu yaşayan insanların öncelikli olarak estethica gibi alanında uzman diyetisyenler ile sağlığınızı tehlikeye atmadan zayıflamanızı, kilo sorunlarınızı çözümleyebilecek kapsamlı donanıma ve yetkinliğe sahiptir.
 
Zayıflamak isteyen kişilerin öncelikli olarak başvurduğu spor salonları geçici pratik çözümler sunsa da asla bir diyetisyen gözetiminde bulunmadığından tercih sebebi sayılmamalıdır. Bu gibi durumlar, sağlığınızı tehlikeye atacak, düzenli beslenme ve spor kombinasyonu gözetim altında bulundurulamayacağından, sağlıksal problemlerin önü açılmaktadır.
 
Özellikle gelişim çağında bulunan kişilerin dikkatli diyet reçeteleri uygulaması, gelecekte karşılaşacakları sağlık problemlerinin erken teşhisine ve geciktirilmesine ya da bu problemlerin başlamadan sonlandırılmasına yardımcı olmaktadır.
 
Doğru diyetisyen tercihi, doğru spor programı ve bu ikilinin kombinasyonları ile birlikte, psikolojik olarak da destekleyici motivasyon arttırıcı eylemler ve girişimlere yol açmaktadır. İnternetten ya da yakın çevreden alınan tavsiyeler böyle durumlarda ciddiye alınmadan, zaman ve paradan tasarruf etmek amacıyla başvurulan her türlü alternatif yöntemin akıl çelmesine izin verilmemelidir. Bu süreçlerde kaybedilen zaman ve paranın karşılığı, sağlığınızı geri getiremeyecek şekilde etkileyebilir.
 
Zayıflama süreci, sağlıklı yöntemler uygulandığında hızlı değil, aksine verilen kiloları geri almamak üzere kurulduğundan dolayı daha yavaş ama sağlıklı bir kilo verme yöntemidir. İstenilen kiloya ve görünüme ulaşmak artık çok uzakta değil; estethica uzman kadrosu ile sağlıklı çözümler için hizmetinizdedir.

Mide botoksu nedir? Mide botoksu tedavisi nasıl yapılır? Mide botoksu tedavisi hakkında detaylı bilgi...

 
* Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz
TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 01

Seans/Operasyon Sayısı 14
Operasyon Süresi 30 dakika
Anestezi Yok
Hassasiyet Süreci Yok
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme 1 hafta
Sonuçların kalıcılığı Sürekli
Hastanede kalma süresi -
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!