Diyetisyen nedir? Sağlıklı beslenme, diyetisyen eşliğinde beslenme hakkında detaylı bilgi almak için

Obezite ve sağlıklı beslenme, çağımızın en büyük sorunlarından biri haline gelen ciddi bir sağlık sorunudur. Televizyon kanallarında ya da yeni medya ortamlarında çok sayıda bilgiler bulunmakta olup doğal alternatif tıp yöntemleri önerilmektedir. Doğal beslenme üzerine olan çalışmalar, doğal dahi olsa uzman kontrolü olmadan, gerekli tahliller ve prosedürler uygulanmadan gerçekleştirildiğinde çeşitli alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilmektedirler. Aynı zamanda spor salonlarında oluşturulan listelerin birçoğu sizin sağlık durumunuzu etkilemeyecek dahi olsa, kısa sureli çözümler sunduklarından yanlış yönlendirilmenize sebebiyet verecek, size geçici bir sürece sevk edecektedir

Obezite ya da fast-food tüketiminin çok güncel bir konu olması sebebiyle, internet ortamında ya da tanıdıklarınızdan edinebileceğiniz bazı aktüel reçeteler muhtemelen sizin fizyolojinize uygun olmayacağından, bu tarz listeleri ve bilgi kirliliğini sonlandırmanız adına alternatif çözümleri değerlendirmelisiniz.

Uzman Diyetisyen Eşliğinde Sağlıklı Beslenme

Hayal ettiğiniz kiloya ulaşmanın en sağlıklı yöntemi uzmanların görüşleri doğrultusunda spor yapmak ve düzenli beslenmektir. Bu sebeple, etrafınızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda değil, sizin sağlığınıza öncelik gösteren yöntemleri tercih etmek en akılcı çözüm olacaktır. Böylece geçici çözümler ve kısa sürede çok fazla kilo kaybı yaşatan ve hayatınızı riske atacak girişimlerden kaçınmış olacak, sağlıklı beslenme konusunda uzman diyetisyenlerin görüşleri sayesinde bilgileneceksiniz. Kurumların, diyetisyen klinikleri altında hizmet vermeleri aynı zamanda yasal yaptırımlara tabii bulunduğundan tamamen güvenli bir şekilde kilo almak veya vermek konularında sizlere doğru yöntemi, yine sizin yaş,boy,kilo,cinsiyet gibi özelliklerinizi göz önünde bulundurarak sağlayacaktır.

TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 03

Seans/Operasyon Sayısı 14
Operasyon Süresi 30 dakika
Anestezi Yok
Hassasiyet Süreci Yok
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme 1 hafta
Sonuçların kalıcılığı Sürekli
Hastanede kalma süresi
Kişiye, bünyeye ve yaşa göre değişmekle birlikte haftada bir kilo civarı zayıflayabilmek doğru yolda olunduğunu göstermektedir. Bu kilo kaybı sağlıklı zayıflama için yeterlidir.
Sağlıksız, hızlı kilo verdiren diyetler yüz bölgesinde çöküntüye neden olmaktadır. Yavaş kilo verdiren, sağlıklı bir beslenme programında böyle bir durum söz konusu olmamaktadır.
Evet hızlandırır fakat sebzelere eklenen sosları kullanmamız gerekmektedir.
Diyetisyen 1
Diyetisyen 2
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!