Öncesi Sonrası

İlgili yasalar gereği estetik süreci öncesi ve sonrası fotoğrafları paylaşamıyoruz. Öncesi ve sonrası görselleri talep etmek için aşağıda yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan; 'öncesi ve sonrası görsel talep ediyorum' yazabilirsiniz. İligli departman görevlimiz sizinle özel olarak bu görselleri paylaşacaktır.

  • Saç ekimi öncesi ve sonrası görselleri ile alakalı hem sosyal mecralarda hem de web sitemizde kesinlikle görsel paylaşımı yapılmamaktadır. Aynı şekilde diğer estetik uygulamalarının öncelerine ve sonralarına ait görseller herkese açık mecralarda, aleni şekilde yayınlanmamaktadır.
  • Meme estetiği öncesi ve sonrası görselleri de herkese açık mecralarda yayınlanamaz. Bu sebeple ve etik kurallar çerçevesinde öncesi sonrası görselleri talep etmeniz, uzmanlarımızın whatsapp hattı üzerinden sizinle paylaşmasını beklemeniz gerekir.
  • Estetik işlemleri ile alakalı fiyat almak için fiyatlar ve paketler sayfamızı ziyaret edin.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Öncesi ve Sonrası Görselleri Hakkında

Öncesi ve sonrası görselleri; estetik ve kozmetik bir işlem yaptıracak kişilerin, bu işlemi yaptırmadan önce referans olarak aldıkları fotoğraflara verilen isimdir. estethica'da estetik ameliyat olan, saç ekimi ya da diş estetiği ile alakalı işlemler alan kişilerin izni dahilinde saklanan bu görseller, tamamen gerçek müşteri verilerine dayanır. Bu müşteri verilerinde kişilerin yüzünün ya da belirleyici başka bölgelerinin görünmemesine özen gösteririz. Öncesi sonrası fotoğraflar konusundaki hassasiyetimizin yanında, hastalarımızın uzun süreli kontrolünün de sağlanması bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple hem hastalarımızın durumunu hem de estetik operasyona vücutlarının verdiği tepkiyi ölçebiliriz.

Burun estetiği öncesi ve sonrası görsellerinden örnek vermek gerekirse; bizler öncelikle hastamızın operasyondan hemen önce kaliteli ve birkaç açıdan fotoğrafını çekiyoruz. Ardından, hastamız burun ameliyatı oluyor ve çıktıktan birkaç saat sonra bir fotoğraf daha çekiyoruz. Burun estetiği sonrası oluşan küçük ödemlerin geçmesi ile birlikte yavaş yavaş şekillenen burun çevresini yeniden fotoğraflıyoruz. En son burun estetiği sonrası iyileşme sürecinde hastamızdan direkt fotoğraf istiyoruz ya da kontrolleri sırasında biz çekiyoruz. Böylece burun estetiği süreci tamamen fotoğraflanmış; hem hoş bir anı hem de referans olarak depolanmış oluyor.

Estetik Öncesi ve Sonrası Değişimleri Görün

Siz de estetik ameliyat olacaksanız ya da olmayı düşünüyorsanız; estetik hastanesi arayışınızda öncesi ve sonrası görselleri sizlere sunabilen kurumları tercih edin. Hastane olan kurumumuzun bağlı olduğu yayın ve reklam yasaklarına bağlı olarak ÖNCESİ VE SONRASI GÖRSELLER WEB SİTEMİZDE YER ALMIYOR fakat biz sizin talebinizle sizin özel whatsapp numaranıza bu görsellerden örnek olarak atabiliyoruz. Aşağıda yer alan formda öncesi ve sonrası görseller talep ettiğiniz tıbbi birimi seçebilirsiniz.

  • Ekibimizden öncesi ve sonrası görselleri talep etmek için WhatsApp hattımız: +905497919901
  • Facebook üzerinden hızlı sohbete başlamak için Messenger bağlantımız: m.me/estethica


Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun