Göz Altı Işık Dolgusu (Light Eyes Ultra); genetik faktörler, stres dolaşım bozukluğu ve gözlenen diğer nedenlerden dolayı göz çevresindeki mor halkalara, çizgi şeklindeki ince kırışıklıklara ve gözaltı torbalarına yönelik uygulanan bir yöntemdir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

İçeriğinde hekzapeptid, askorbik, asit, meyve asitleri, salatalık, papatya, çoban püskülü, biberiye ve yaban mersini içeren ürünün, doktor kontrolünde saç teli kalınlığındaki iğnelerde göz çevresine verilmesi şeklinde gerçekleştirilen yöntem (kişiden kişiye seans aralıkları değişmekle beraber) ortalama 4 – 5 hafta boyunca haftada 1 kez uygulanır. Ve dahası ilk seanstan itibaren uygulamanın etkisi görülmeye başlanır. Göz Altı Işık Dolgusu yalnızca kadınlarda değil, erkeklerde de sıkça kullanılmakta olan bir tadevi yöntemidir.

Light Eyes Ultra Uygulamasının Sonuçları Nelerdir?  

  • Mikro kan dolaşımında artış
  • Göz çevresinde elastikiyet
  • Göz çevresi kırışıklıklarda düzelme
  • Göz çevresinde drenaj 
 
TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 02

Seans/Operasyon Sayısı 1-2
Operasyon Süresi 25 dakika
Anestezi Lokal Anestezi
Hassasiyet Süreci 20 dakika
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme 2 saat
Sonuçların kalıcılığı 8-9 ay
Hastanede kalma süresi -
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!