Garantili Zayıflama

Estethica zayıflama kliniği, bütçe dostu fiyatları ve garantili zayıflama uygulamalarıyla sağlıklı kilo vermenizi destekliyor. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Garantili Zayıflama ile Devrim Etkisi

Zayıflama talebi olan ve bunun için pek çok çaba gösteren kişiler sürekli nerede yanlış yaptığını düşünür. Diyet listesine sadık kalmama, süreç içerisinde motivasyonun düşmesi, hızlı kilo verme isteği gibi sebeplerden dolayı kişiler kendilerini çok kolay suçlayabilmektedir. Peki bu etkenlere rağmen kilo kaybı yaşanabileceğini bilseniz de önce kendinizi suçlar mıydınız ya da yanlış yöntemlerden dolayı sonuçlardan mutlu olmadığınız söylesek.

İnsanlar yapısı gereği, istekleri için çok uzun yollara veya meşakkatli süreçlere katlanamayabilirler. Bu süreci daha katlanabilir ve yüksek motivasyonlu hale getirmek için ise uzman desteği almak gerekmektedir. Zayıflama kliniği ile şu an kalıcı sonuçlar sunulabilmesinin sırrı da tam olarak buradan geçmektedir. Örneğin; selülit oluşumu, deri sarkması, bölgesel yağlanma sorunları kilo kaybı ile giderilememektedir. İstenilen sağlıklı görünüm için dizayn edilen cihazlar ile kişileri mutlu sonuçlar bekler.
garantili zayıflama

Kilo Alma Sebepleri Nelerdir?

Kimi zaman sağlık sebebiyle kimi zaman estetik kaygılar neticesinde diyet gibi zayıflama yollarına ihtiyaç duyulabiliriz. Yoğun iş temposu, şehir hayatı stresleri gibi modern zamanın şartları ise bu yollar arasına başka zayıflama yöntemleri de eklemektedir.

En sık bilinen kilo alma sebebi genetik yatkınlık veya harcandığından fazla kalori alımı olarak bilinse de başka sebepler de mevcuttur. Sirkeli su ile zayıflama, yeşil çay ile zayıflama, diyet yapma gibi kişilerin kendi kendilerine uyguladığı evde zayıflama yöntemleri çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bu başarısız sonuç sadece kilo vermeme üzerine değil, genellikle kilo alımına da neden olmaktadır. Özellikle yaz hazırlığı, düğün sezonu gibi sebepler kişilerde hızlı kilo verme gereksinimi oluşturmaktadır. Hızlı kilo vermenin sağlanabilmesi ise tam anlamıyla profesyonel bir destek gerektirmektedir, aksi takdirde bu girişim de kilo alım sebepleri arasında yerini alır.

Kilo almanın çeşitli sebepleri olduğu için zayıflama programları da çeşitli ve kişiye özel olarak hazırlanmalıdır. Doğru yol alabilmek ve kalıcı sonuçlar elde edebilmek adına estethica zayıflama kliniği kişinin ihtiyacına göre programlar oluşturmaktadır. Hem bölgesel zayıflama hem sağlıklı yaşam hedefiyle garantili zayıflama süreci oluşturulmuştur.

Sağlıklı Kilo Verme Nasıl Gerçekleştirilir?

Hızlı kilo verme vaat eden sağlıksız diyet listelerinden elde edilen sonuçlar da çoğunlukla sağlıksız olmakta. Tek başına diyet veya spor ile sonuç alınacağını düşünmek ise zayıflama talebi olan kişiler için her zaman yeterli sonucu vermemektedir.

Uzun süreli ve sürekli yapılan diyetler veya genetik problemler sonrasında doyma hissinde azalma veya kayıp yaşanması zayıflama isteği olan kişiler için başarısız sonuçlar doğurabilir. Bu sorunları yaşayan kişiler için mide b0toksu veya mide balonu uygulanması tavsiye edilir. Böyle bir takviye tedavi ile midenin sağlıklı çalışabilmesi adına, dinlenmesi ve ilerleyen sürelerde doyma hormonunun salgılanması sağlanmaktadır.

Garantili zayıflama tekniğinde ilk amaç; sağlıklı kilo vermek olması sebebiyle, öncelikle kişinin mevcut sağlık yapısını ve metabolizma hızını tespit etmektir. Kişinin metabolizma için bir hızlandırıcıya ihtiyacı olması durumun IV kokteyl ürünü gibi kokteyl karışımlar kullanılabilir.

Kişi sağlıklı bir kilo verme süreci geçirmiş olsa bile selülit ve ödem gibi deformasyonlar yaşıyor olabilir. Bu süreçleri sağlıklı bir şekilde atlatmak için, powershape, smoothshape veya lenf drenaj gibi uygulamalar harika bir seçenek oluşturmaktadır.

Bölgesel Zayıflama

Vücut kitle endeksi uygun standartlara uygun olmasına rağmen belli bir bölgede inatçı bir yağ dokusunun olması halinde bölgesel zayıflama uygulaması yapılabilir. Bölgesel olarak azaltılmak istenen bir yağ dokusu kaybı için sadece bir diyet uygulamak başarılı sonuçlar getirmemektedir.

Genel olarak basen, bacak, kol gibi yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde bu deformasyonlara sık rastlanmaktadır. İşleyiş amacı olarak, bölgesel yağlanmayı yok etmek veya azaltmak için geliştirilen bölgesel zayıflama cihazlarının kullanımıyla beraber uygulanacak diyet listeleri sürdürebilir sonuçlar getirecektir.

bölgesel zayıflama cihazı

Estethica Zayıflama Kliniği Uygulamaları Nelerdir?

Uygulamalar öncesinde kişinin vücut yapısını ve metabolizma hızını belirledikten sonra, bölgesel yağlanma muayenesi yapılır. Fiziksel kontrol muayenesi sonunda, kilo kaybı yaşamak isteyen kişiye bir diyet listesi belirlenir. Geleneksel çin tıbbı tekniğinde deneyimli uzmanımız da bu fiziksel muayene sürecinde destek olmaktadır. Bu listeyle beraber aşağıdaki uygulamalar arasından kişiye özel şu uygulamalar vardır;

 • Powershape; radyofrekans yöntemi ile bölgesel yağlanmayı ve selülit görünümü azaltır.
 • Smootshape; lazer tekniği ile selülit tedavisi sağlar. Kolajen üretimini arttırır.
 • Ozon Sauna; bağışıklık sistemini güçlendirir ve yağ asitlerinin atılmasını sağlar.
 • Angel of Water; su kuvvetiyle bağırsakların çalışmasını destekleyerek, zararlı parazitlerin vücuttan atılmasını sağlar.
 • Lenf Drenaj; özel tüm vücut kostümü ile ödemin vücuttan atılmasını sağlar.
 • Akupunktur; vücudun enerji akışını dengeleyerek hastalıkların oluşumunu engellemek için sinir uçlarının uyarılmasıdır. Geleneksel Çin tıbbı ile süreç gerçekleştirilmektedir.
 • Mide Botoksu; mide içerisine, endeskopi yöntemi ile botoks uygulaması gerçekleştirilerek, kişinin doyma hissini uyarmaktır. 4-6 ay arası etki süresi söz konusudur.

Dirençli Kilo Kaybı

Uzun süren zorlu diyet ve spor süreçlerine rağmen istenilen kiloda olunamaması durumu dirençli kilo olarak adlandırılır. Zayıflama sürecinde ise bu dirençli kilolar motivasyonu da düşürdüğü için hem fiziksel hem de psikolojik olarak kişinin ideal kilosuyla arasına girmektedir. Peki dirençli kiloyu nasıl kırabiliriz?

Kişinin dirençli kilo sorununun temelinde kronik bir hastalık bulunup bulunmadığı durumu netleştirilmelidir. Doktor görüşüyle bir ilaç kullanımı talep ediliyorsa kullanılmalıdır ancak hastalığın etkisini azaltıyor olsa da kilo kaybı yaşanmasına etkisi olmayacaktır. Zayıflama kürleri, diyet listeleri ve akupunktur gibi alternatiflerle bu sorunlu süreç kolayca atlatılmaktadır.

bölgesel zayıflama

Kalıcı Kilo Kaybı Nasıl Mümkün Olur?

Pek çok hastalığın sebebinin vücuda yeterli sıvı almamak olduğunu biliyor muydunuz? Bu sıvıdan kasıt; çay, kahve, gazoz, soda yada alkollü içecekler değildir, sadece su tüketimidir. Yeterli su tüketmiyor olmak kişide, diyabet, kolestrol, eklem ağrısı, cilt sorunları gibi hastalıklara sebep olmasının yanında vücudun kilo alımına da destek olmaktadır.

Düzenli ve dengeli beslenme kalıcı kilo kaybının ilk maddesi denilebilir. Bu maddeye bağlı kalmanın yanında sıvı tüketiminde dikkatli davranmak büyük önem taşır. Araştırmalar sonucunda belirlenmiştir ki kilo kaybı sonrasında düzenli beslenme ve egzersizle hayatınıza devam etmeniz durumunda zayıflama süreciniz kalıcı olmaktadır.

Detoks Tarifleri ile Kilo Kaybı

Uzun süreli diyet programları veya sağlıklı beslenme listeleri hayatımıza yeni bir kavram getirdi, detoks listeleri. Metabolizmaya sürekli aynı oranda kalori almak, atak süreçleri yaşatmamak vücudun rutini haline geldiğinde bu listeler birer hayat kurtarıcı.

Kişinin ihtiyacı ve ivme almak istediği belirtisine göre diyet listeleri belirlenir. Bunlar;

 • Bağışıklığı ve sindirim sistemini düzene sokmak,
 • Kan dolaşımın hızlandırmak,
 • Vücudun özellikle ihtiyaç duyduğu bir mineral varsa (demir, çinko, iyot, manganez gibi) onun alımını sağlamak,
 • Vücutta biriken ağır metallerin atılmasını sağlamak,
 • Organların dinlenmesini sağlamaya katkıda bulunmak

detoks

Zayıflama Uygulamaları Fiyatları

Sağlık hizmetleri ve turizmi arasında uluslararası bir yer edinen Türkiye’de zayıflama uygulamalarına ait fiyatlar gayet dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını kendine bir misyon edinmiş esteticha Sağlık Grubu, üst segment hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Kişiye hangi hizmetin ne kadar süre uygulanması belirlenirken, kişinin bütçesine en uygun olacak fiyat politikaları izlenmektedir. Bu sebeple net fiyat tutarları ön muayene sürecinden sonra, kişi ile beraber belirlenmektedir.

Tedavi Özeti

 • Seans Sayısı
  Uygulamaya göre değişiklik göstermektedir.
 • Seans Süresi
  Uygulamaya göre değişiklik göstermektedir.
 • Anestezi
  Yok
 • Hassasiyet
  Yok
 • İşe Dönme
  Hemen
 • Kilo Verme Süresi
  Kontrol Edilmelidir.
 • Kalıcılık
  Kontrol Gereklidir
 • Hastanede Yatış
  Yok

Dikkat: *Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


Deneyimler

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun