Kol

Liposuction

Lazer Liposuction, Lazer Lipoliz, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın. Yağ aldırma teknikleri ve yağ aldırma fiyatları gibi konularda bilgilendirme yapılan içeriğin devamını okuyun.

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonda üç tip lazer cihazı kullanılmaktadır. Daha doğrusu bunların dalga boyları birbirinden farklıdır. Lazer epilasyon işlemi; estethica hastanelerinde farklı dalga boylarına sahip cihazlar kullanılarak yapılır. Detaylı bilgi için form doldurun, sizi arayalım.

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır. Kol estetiği, kol germe ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt bakımı, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Lazerle leke tedavisi, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi alın.

Devamını Oku

Yağ Enjeksiyonu

Vücudumuzun görüntü olarak şekilli görünmesini sağlayan en önemli dokularından biri yağ dokudur. Tabi ki yağ dokusunun fazlası hem görsel olarak kötü görünmekte şekil bozukluğu oluşturmakta, hem de yaşam kalitesini düşüren bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım