Kol

Liposuction

Liposuction; karın, kalça, uyluk, ayak bilekleri, bel ve üst kollar başta olmak üzere tüm vücuda uygulanabilen yağ yakma işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

estethica, lazer epilasyondaki son teknolojik cihazlarıyla cildinizi pürüzsüz hale getirirken; lazer epilasyon fiyatları ile de yanınızda olmayı hedefliyor.

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilere ulaşmak için mutlaka yazımızı okuyun.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır.

Devamını Oku

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme uygulaması, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın.

Devamını Oku

Lazerle Leke Tedavisi

Kadınlar ve erkekler için güzellik/yakışıklılık kavramında, ilk dikkat çeken vücut bölgesi, öncelikli yüz bölgesidir; sonrasında vücut ve tüm beden ve yüz birlikte değerlendirilir.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi