Burun

Cilt Bakımı

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki cilt bakımı; anti-aging tedavisi, kolajen bakımı, leke tedavisi, akne tedavisi, kimyasal peeling, karbon peeling hydrafacial ve jetpeel tedavilerinden oluşur. Cilt bakımı fiyatları, uygulama süreci, öncesi ve sonrası farklar için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyarak estetik dolgular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dolgu randevusu için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Belki de tarihin en çok tercih edilen estetik operasyonlarından birisi olan burun estetiği ile alakalı kapsamlı bir rehber hazırladık. Genel anlamda buruna şekil verme operasyonu olarak bilinse de burun estetiği yapılma nedenleri birden fazladır. Yüzün en önemli hatlarından biri olan burun, karakteristik özelliği sergileyen bir organdır. Bu yazımızda, burun estetiği ile alakalı detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım