Saç

Saç Ekimi

Saç Ekimi birimlerimiz tarafından yürütülen tüm işlemlere, saç ekimi öncesi ve sonrası yapılması gerekenlere ulaşabilirsiniz. Saç Ekimi süreci ve öncesi sonrası hakkında ayrıntılara yer verdiğimiz bu makale ile saç ekimi hastanesi estethica işlemi hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Devamını Oku

Kadınlarda Saç Ekimi

Saçlarınız ve kaşlarınız istediğiniz gibi olmadığında ya da mevcutta olup da farklı sebeplerden dolayı dökülme olduysa korkmayın. Kadınlarda saç ekimi hakkında hazırladığımız bu yazı ile tanı, tedavi ve saç ekimi sonrası süreç hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

FUE Yöntemi İle Saç Ekimi

Saç ekimi, FUE ve perkutan, saç ekiminde operasyon süreci, saç ekimi fiyatları, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında detaylı bilgi alın. FUE yöntemiyle saç ekimi ile alakalı telefonla da bilgi alabilirsiniz. Sayfanın altında yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Sakal Ekimi

Sakal, kaş, bıyık ekiminde operasyon süreci, sakal, kaş, bıyık ekimi fiyatları, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi, uygulama süreci, saç mezoterapisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun