Saç

Saç Ekimi

Saç Ekimi birimlerimiz tarafından yürütülen tüm işlemlere, saç ekimi öncesi ve sonrası yapılması gerekenlere ulaşabilirsiniz. Bu birimimizde kurumumuz tarafından geliştirilen en yeni saç ekimi teknikleri ve saç bakımı ile alakalı geniş bilgiye erişebilir, dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

DHI Plus Gold Saç Ekimi

estethica tarafından geliştirilen bu saç ekimi yöntemi DHI Plus Gold hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz! Saç ekimi tekniğimiz hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için önce yazıyı okumanız, ardından form ya da whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Kadınlarda Saç Ekimi

Saçlarınız ve kaşlarınız istediğiniz gibi olmadığında ya da mevcutta olup da farklı sebeplerden dolayı dökülme olduysa korkmayın. Kadınlarda saç ekimi teknikleri ve saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Devamını Oku

Sakal Ekimi

Sakal, kaş, bıyık ekiminde operasyon süreci, sakal, kaş, bıyık ekimi fiyatları, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi, uygulama süreci, saç mezoterapisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım