Yüz

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), uygulama süreci, ameliyatsız yüz germe fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Dolgu

Dolgu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın.

Devamını Oku

Botoks

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan Botulinum Toxin (Botoks) ile kırışıklık ve göz altı torbalarına gözle görülür şekilde veda edin. Bunun yanında Botoks aşırı terlemeye karşı da başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulama süreci, Botox fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon peeling ile cilt bakımı hakkında detaylı bilgilere, fiyatlarına, tedavi sürecinde karşılaşılan durumlara ve tavsiyelere erişmek için tıklayın.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Burun estetiği operasyonu ile alakalı ayrıntılı bilgi almak, burun kaldırma ve burun dolgusu işlemlerini daha ayrıntılı öğrenmek için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği ve ameliyatı (blefaroplasti), göz kapağı estetiği fiyatları (ameliyatlı ve ameliyatsız), operasyon süreci hakkında bilgi alın

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Dudak kalınlaştırma ve inceltme estetiği, uygulama fiyatları (ameliyatlı ve dolgu ile ameliyatsız), operasyon süreci, estetik uygulama öncesi ve sonrası hakkında bilgi alın.

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Endoskopik kaş kaldırma estetiği, yapılma nedenleri, operasyon öncesi ve sonrası yapılacaklar hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyun.

Devamını Oku

Yüz Estetiği

Yüz estetiği hakkında detaylı bilgi almak, yüz germe, yüz dolgusu ve sarkmış yüze yapılan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için devamını okuyun;

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım