Yüz

Dermapen

Dermapen hakkında detaylı bilgi almak, dermapen öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri öğrenmek, fiyatları ve yapılan yerlerin adreslerine erişmek için yazıyı okumaya devam edin.

Devamını Oku

Kırışıklık Dolgusu

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kırışıklık dolgusu ile kırışıklık ve göz altı torbalarına gözle görülür şekilde veda edin. Bunun yanında kırışıklık dolgusu aşırı terlemeye karşı da başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulama süreci, BT kırışıklık dolgusu fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Permalip Dudak Silikonu

Kalıcı dudak silikonu olarak da bilinen permalip hakkında detaylı bilgiye erişmek, permalip nasıl yapılır ve kalıcı mıdır gibi sorulara yanıt bulabilmek için hastanelerimizde uyguladığımız bu işlem hakkında bilgilere erişebileceğiniz tanıtım yazımızı okumalısınız.

Devamını Oku

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Çene ve yüz arasındaki estetik görünümün iyileştirilmesi, çene yapısının yeniden düzenlenmesi işlemi olan çene estetiği hakkında sizler için uzman doktorlarımız tarafından hazırlanan bu içeriği okuyarak çene ve çene hattı estetiği ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyarak estetik dolgular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dolgu randevusu için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Burun Estetiği

Belki de tarihin en çok tercih edilen estetik operasyonlarından birisi olan burun estetiği ile alakalı kapsamlı bir rehber hazırladık. Genel anlamda buruna şekil verme operasyonu olarak bilinse de burun estetiği yapılma nedenleri birden fazladır. Yüzün en önemli hatlarından biri olan burun, karakteristik özelliği sergileyen bir organdır. Bu yazımızda, burun estetiği ile alakalı detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu uygulamaları, işlem süreci, fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşın

Devamını Oku

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaları, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye erişin.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon peeling ile cilt bakımı hakkında detaylı bilgilere, fiyatlarına, tedavi sürecinde karşılaşılan durumlara ve tavsiyelere erişmek için tıklayın.

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi almak, operasyon süreci ve fiyatlarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Kilit Askı ile Ameliyatsız Yüz Germe

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerinde uygulanan kilit askı ile ameliyatsız yüz germe (iple), uygulama süreci, ameliyatsız yüz germe fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, son dönemlerde oldukça rağbet gören popüler estetik uygulamalar arasında yer alır. Gözün altında yer alan torbaların alınması, göz kapağındaki düşüklüğün giderilmesi ve göz çevresinde yapılabilecek değişlikleri içeren göz kapağı estetiği hakkında sizlerden gelen soruları ve bizim derlediğimiz bilgileri okumak için yazının devamına göz atın.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt bakımı, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Dudak estetiği hakkında genel bilgilere erişebileceğiniz ve dudak estetiği çeşitleri gibi konularda bilgi alabileceğiniz geniş bir rehber hazırlamak istedik. Bu yazımızda estethica'da uygulanan dudak estetiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma konusunda herkesin aklında sorular olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda, kaş kaldırma yöntemleri ve ameliyatla kaş kaldırma gibi işlemleri işledik. Kaş kaldırma ile alakalı tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Yüz Germe

Yüz germe estetiği hakkında detaylı bilgi almak, yüz germe, yüz dolgusu ve sarkmış yüze yapılan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için devamını okuyun;

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım