Yüz

Dermapen

Dermapen uygulaması birçok cilt yenileme ve tedavisinde kullanılan çok kapsamlı bir işlemdir.

Devamını Oku

Burun Estetiği

estethica, burun estetiğinde kullandığı teknolojik cihazlarla hayal edilen güzelliğe kavuşturduğu gibi; burun estetiği fiyatlarıyla her kesime hitap ediyor.

Devamını Oku

Kırışıklık Dolgusu

Kırışıklık dolgusu; halk arasında yılan zehri olarak bilinen fakat; ‘’Clostridium Botulinum’’ adı verilen bir bakterinin toksinidir.

Devamını Oku

Permalip Dudak Silikonu

Dolgun dudak isteyen, seven tüm bireyler için alternatifli çözümler mümkündür. Permalip de dudak estetiği işlemlerinde kullanılan yöntemlerden bir tanesidir.

Devamını Oku

Dolgu

Estetik dolgu uygulamaları ve dolgu çeşitleri hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dolgu yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler hakkında derlediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Bişektomi

Yanak ve çevresini estetik açıdan ömür boyu şekillendirme işlemine Bişektomi adı verilir. Bişektomi hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu, hemen hemen birçok kişi gözaltı morluklarının sebebi genetik olmakla birlikte, yorgunluk, uyku düzensizlikleri, sağlıksız yaşam tarzı ve çevresel faktörlerden kaynaklanır.

Devamını Oku

Karbon Peeling

Karbon Peeling; gözeneklerin küçültülmesinde, temizlenmesinde, küçük leke ve iz tedavilerinde kullanılan, Nd:YAG Lazer sistemi ile çalışan bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Devamını Oku

Dudak Estetiği

Çekici ve güzel bir dudaklara sahip olmak dudak dolgusu ile sanıldığı gibi zor ve imkansız değil. Güzel dudaklar yüzün en önemli estetik ünitelerinden biridir

Devamını Oku

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma ameliyatı; zamanla sarkan ve görünümü değişen kaş bölgesinin çeşitli yöntemlerle kaldırılması ve eski görünümüne kavuşturulması işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamını Oku

Kulak Estetiği

Kulak estetiği; genellikle kepçe kulak ameliyatı ve kulaktaki şekil bozukluklarını içeren operasyonlara verilen genel isimdir.

Devamını Oku

Yüz Estetiği

Yüz estetiği, yüz germe, boyun germe, yüz kaldırma, burun, dudak, kulak, göz çevresi, kaş kaldırma, çene gibi ameliyatları içerir.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi