Vücut

Lazer Epilasyon

Hastanelerimizde; FDA onaylı DIODE, ALEXANDRITE APOGEE 5500 ve Nd: yağ lazer sistemleri uygulanmaktadır. Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alın. Cihazlar ve epilasyon hakkında bilinmesi gereken her şeyi yazımızda bulun.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; kalça şekillendirme ameliyatlarına verilen genel isimdir. Bu estetik işlemlerin alt kırılımları; popo kaldırma, popo dikleştirme ve brezilya poposu olarak da bilinir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye, yazının devamından ulaşabilirisiniz.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, son dönemlerde oldukça rağbet gören popüler estetik uygulamalar arasında yer alır. Gözün altında yer alan torbaların alınması, göz kapağındaki düşüklüğün giderilmesi ve göz çevresinde yapılabilecek değişlikleri içeren göz kapağı estetiği hakkında sizlerden gelen soruları ve bizim derlediğimiz bilgileri okumak için yazının devamına göz atın.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt bakımı, işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır. Kol estetiği, kol germe ameliyatı fiyatları, operasyon süreci, ameliyatsız estetik uygulamalar, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur. İnce ve sıkı bacaklar vücudu daha uzun gösterirler. Bu yüzden bacak estetiği estetik cerrahinin en önemli ameliyatlarından biridir.

Devamını Oku

Aquafilling

Aquafilling, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden popo büyütme işlemine verilen isimdir. Detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım