Vücut

Zayıflama

estethica, son teknolojik cihazlarla en hızlı zayıflama yöntemleri kullanarak, minimum zayıflama tedavisi fiyatlarıyla sağlıklı yaşam formuna kavuşturur.

Devamını Oku

Penis Büyütme

Estethica, penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatını uzman doktorlarla gerçekleştirdiği gibi penis büyütme fiyatları 2022’de beklentiyi karşılıyor.

Devamını Oku

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme; çeşitli dalga boylarında ses dalgaları ya da farklı teknolojiler yardımıyla bölgesel olarak yağ yakımı ve bölgesel zayıflama işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Popo Estetiği

Popo estetiği; kalça şekillendirme ameliyatlarına verilen genel isimdir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye, yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Liposuction

Liposuction; karın, kalça, uyluk, ayak bilekleri, bel ve üst kollar başta olmak üzere tüm vücuda uygulanabilen yağ yakma işlemine verilen isimdir.

Devamını Oku

Boyun Germe

Boyun germe ameliyatları genellikle yüz germe ameliyatları ile birlikte aynı zamanda gerçekleştirilir.

Devamını Oku

Jinekomasti

Jinekomasti; yağ dokusu fazlalığına bağlı olarak hem meme bezi hem de yağ dokusu fazlalılığ durumunda ortaya çıkabilir.

Devamını Oku

Kas Estetiği

Kas estetiği ameliyatları, fiyatları, operasyon süreci ile estetik uygulaması öncesi ve sonrası konularında daha fazla bilgi için tıklayın!

Devamını Oku

Lazer Epilasyon

estethica, lazer epilasyondaki son teknolojik cihazlarıyla cildinizi pürüzsüz hale getirirken; lazer epilasyon fiyatları ile de yanınızda olmayı hedefliyor.

Devamını Oku

İğneli Epilasyon

İstanbul’da 3 farklı konumda bulanan estethica hastanelerimizdeki iğneli epilasyon uygulamaları, işlem süreci, iğneli epilasyon fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası bilgilere ulaşmak için mutlaka yazımızı okuyun.

Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme, leke ve akne tedavilerinde de kullanılmaktadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bir işlemdir.

Devamını Oku

Kol Estetiği

Kol estetiği; kol germe ameliyatı olarak da bilinir. estethica hastanelerinin plastik cerrahları tarafından yapılan bir uygulamadır.

Devamını Oku

Bacak Estetiği

Bacaklar vücudun estetik ünitelerinden biridir. Sıkı formda ve ince bacaklar her zaman güzellik belirtisi olmuştur.

Devamını Oku

Medikal El ve Ayak Bakımı

Medikal el ve ayak bakımı, medikal estetik tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alın.

Devamını Oku

Lazer Lipoliz Plus

Lazer Lipoliz Plus, iki farklı dalga boyuyla: hem istenmeyen yağları yok ederek bölgesel incelme hem de dokuya esneklik veren maddeleri uyararak gerilme, toparlanma ve sıkılaşma sağlar.

Devamını Oku

Vajina Estetiği

Vajina estetiği; son dönemde en çok tercih edilen estetik ameliyatlar arasında yer alır. Bir dizi estetik ameliyata verilen isimdir.

Devamını Oku

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi