Botoks ile Güzelliğinize Sihirli Dokunuşlar

Estetik kelimesi denilince aklımıza gelen ilk yöntemler arasında yer alan botoks; estetik yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri işlemler arasında yer alır. Yaşlılığın veya çeşitli hastalıkların getirdiği kırışıklar, yüz çökmeleri ve benzeri sorunlar sebebi ile yüzünü eskiden daha diri ve gergin hale getirmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alan botoks; ülkemizde de birçok kişi tarafında kullanılmaktadır. Botoks işlemi yaptırabilmeniz için herhangi bir deri hastalığına sahip olmamanız gerekir. Özellikle botoks tedavisini etkileyen bir ilaç kullanıyor iseniz kesinlikle botoks yönteminden vazgeçmeniz gerekir.

Botoks Nedir?

Botoks yaptırma kararını siz değil, danışacağınız ve bu tedaviyi yapacak doktor vermelidir. Sizin vereceğiniz tek karar “gerçekten botoks yaptırmaya ihtiyacım var” kararıdır. Bu kararı verdikten sonra referansı bol, bu işte tecrübe edilmiş bir doktora giderek botoks hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Botoks Nasıl Yapılır?

Botoks da sıvı bir madde ile uygulama yapılacak yerin doldurulurması ile işleme başlanır. İğneleme yöntemi ile yapılan botoks, oldukça uzmanlık ve bilgi gerektiren tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Botoks iğnesi bildiğimiz hastahanelerde kullanılanlar iğnelerdir. Bu iğneleri sadece uygulamanın yapıldığı an bir sinek ısırığı gibi hissedilir ve ardından herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmez.

Botoks Nerelere Yapılır? Botoks Sonrası Yan Etkiler Nelerdir?

Botoks, günümüzde en çok yüz bölgesine yapılmaktadır. Kırışıklık giderme, gerdirme ve göz altı torbalarını yok etmede kullanılan bu yöntem, özellikle kadınların tercih ettiği estetik tedavileri arasında ilk sırada yer almaktadır. Botoks tedavisinin sağlığı etkileyecek bir yan etkisi yoktur. Ancak, tedavi sonrasında botoks ilacı işlem yapılan bölgedeki kasların hareket eyleminin engellemesini sağlayarak, botoks yapılan bölgede bulunan mimiklerin işlevini azaltabilir veya tamamen ortadan kaldırabilir. Özellikle yanak çevresine yapılan uygulama ile gülümse sırasında oluşan kırışıklık görünümünde ki mimiklerinizi görünmeyecek hale getirebilirsiniz. Botoks dolgu sayesinde daha gergin, güzel ve genç bir yüze sahip olmuş olursunuz.

Botoks Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

Botoks fiyatları estetik merkezlerine göre değişmektedir. Burada en önemli olan alanında uzman kadronun bulunduğu referanslı bir merkezden fiyat almanızdır. Botoks işlemi uygulayan birçok estetik merkezine giderek, genel bir fiyatlama alıp size uygun olanını seçebilirsiniz. Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızın size bilgi vermesini sağlayabilirsiniz.

TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 03

Seans/Operasyon Sayısı 1
Operasyon Süresi 10 dakika
Anestezi Yok
Hassasiyet Süreci 10 dakika
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme Hemen
Sonuçların kalıcılığı 4-6 ay
Hastanede kalma süresi
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!