Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi günümüzde sıkça kullanılan ve hem erkeklerin hem de kadınların tercih ettiği bir estetik yöntemidir. Saç ekimi farklı yöntemlerle yapılsa da genel olarak enseden alınan saç köklerinin, saç dökülmesi sorunu bulunan bölgeye nakli ile gerçekleşir. Saç ekimi işlemi, alanında uzman kadromuz, öncü teknolojimiz ve modern cerrahi merkezimiz ile estethica tarafından yapılmaktadır. Saç ekimi ve diğer estetik cerrahi işlemlerimiz ile alakalı ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Safir Perkutan Tekniği - Saç Ekimi

 

Saç Ekimi Kimlere Yapılabilir?

Saç kaybının en önemli sebebi genetik özelliklerdir. Dolayısıyla kadınlarda saç ekimi de erkeklerde saç ekimi de sıkılıkla yapılan işlemlerdir. Saç ekimi işlemi için herhangi bir yaş kısıtlaması da bulunmuyor. Saç kaybından şikayetçi olan herkes saç ekimi yaptırabilir.

 

Safir Perkutan Tekniği - Saç Ekimi

Safir Perkutan Yöntemiyle Saç Ekimi

Yılların verdiği tecrübe ve modern cerrahi yatırımlarımız sayesinde saç ekimi işlemini estethica bünyesinde kolayca yaptırabilirsiniz. Ağrısız saç ekimi hizmetinin yanında hem kaliteli hizmet hem de güvenilir prosedürlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Safir Perkutan Yöntemi ile saç ekimi işlemi ile genetik faktörlere, strese ya da yaşlanmaya bağlı olarak kaybedilen veya seyrelen saçlarınızı yenileyebilir, daha sık ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınıza en doğru açıların verilebildiği, en yoğun saç sıklığının sağlanabildiği, en doğal sonuçların elde edilebildiği ve son olarak hızlı iyileşme süresi ile sosyal hayattan kopmamanızı sağlayan Safir Perkutan Yöntemi ile saç ekimi estethica’da uygulanmaktadır.

 

Safir Perkutan Tekniği - Saç Ekimi

 

Safir Perkutan yönteminde saç ekimi yapılacak alan için gerekli saç kökleri enseden alınır. Bu işlem sırasında lokal anestezi yapılır. Kullanılan özel motor sayesinde çoklu kökler parçalanmaz yani bütünlüğü tamamen korunarak alınır. Safir perkutan tekniği ile alınan kökler, saç ekimi yapılacak bölgeye yine büyük hassasiyet ile ekilir.

Safir Perkutan yöntemi ile saç ekimi esnasında, enseden alınan kökler, saç ekimi yapılacak bölgeye ekilmeden önce özel bir teknik ile üç boyutlu kanallar açılır ve alınan kökler bu bölgeye gerçek Safir uçlu iğneli özel cihazlar sayesinde saç ekimi gerçekleştirilir. Safir Perkutan tekniği ile saç ekimi yaptıran kişiler, dünyanın birçok ülkesinde kullanılmayan bu ayrıcalıklı yöntem ile ağrısız saç ekimi ve ayrıcalıklı hizmetin keyfini sürebilir.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi işlemleri, muayene sonrası verilir. Farklı ihtiyaçlar için farkl fiyatlar oluştuğu için, size en yakın estethica hastanesine giderek, saç ekimi fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca, saç ekimi hizmetimiz ve Safir Perkutan Yöntemi ile saç ekimi hakkında detaylı bilgi almak için; numaralı telefon aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşabilir, dilerseniz iletişim formu aracılığıyla telefon numaranızı bırakarak aramamızı bekleyebilirsiniz.

DHI Plus Gold Yöntemi İle Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 03

Seans/Operasyon Sayısı 1
Operasyon Süresi 5-8 saat
Anestezi Ağrısız, İğnesiz Anestezi
Hassasiyet Süreci Yok
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme 10 gün
Sonuçların kalıcılığı Sürekli
Hastanede kalma süresi
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!