Penis Büyütme Nedir ve Nasıl Yapılır?

Penis büyütme; penisin ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler kullanılarak boyunun uzatılmasına verilen isimdir. Son dönemlerde artan istekler ve değişen ihtiyaçlar da göz önünde bulundurulduğunda penis büyütme yöntemleri revaçta olan uygulamalar arasındadır. Bu yazımızda penis büyütme hakkında sizlerden gelen sorular üzerine birkaç bilgilendirme yapmak istiyoruz. Burada yer alan yöntemler hakkında ayrıntılı bilgi almak için penis büyütme danışma hattı whatsapp ya da form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Penis Büyütme Yöntemleri

Penis büyütme için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın mutlaka FDA onaylı ve tabii ki ülkemizdeki bakanlıkların onayında olan ilaç ya da takviyeleri kullanmanız gerekir. Yapılan araştırmalar ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) uyarıları da göz önünde bulundurulduğunda ilaç ya da takviyelerin penisi büyütmek gibi bir işleve sahip olup olmadığı halen kanıtlanmış değildir. Bu sebepten penis büyütme ilacı gibi ürünlere yönelmeden önce mutlaka bir Üroloji Doktoru kontrolünden geçmeniz gerekir. Ameliyatsız yöntemler arasında penis büyütme masajı ve penis büyüten pompalar gibi başka yollar da karşınıza çıkacaktır. Öncelikle şunu bilmeniz gerekir; hiçbir pompa penisinizin boyunu uzatmayacaktır. Bu ürünleri alırken ve kullanırken dikkat etmeli, kendinize zarar vermekten kaçınmalısınız.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme ameliyatı penisin içeride kalan birkaç santimlik bölümünün gün yüzüne çıkartılması işlemine verilen isimdir. Ameliyatla penis büyütme genellikle estetik cerrahlar ya da üroloji hekimleri tarafından yapılır ve penis boyunda yaklaşık 3-4 santimlik bir uzama gerçekleşebilir. Penis büyütme estetiği öncesi ve sonrası tüm riskler hakkında hekiminiz sizi bilgilendirecektir. Bu uyarıları dikkate almanızda fayda var.  

Erkeklerin yine tercih ettiği operasyonlardan biri de penise yağ enjeksiyonları operasyonlarıdır. Operasyon erkek penis kalınlığının artırılması amacı ile genel anestezi altında, 20 dakikalık bir işlem ile gerçekleştirilir. Karın ya da bel bölgesinden liposuction yöntemi ile alınan yağlar  özel filtrelerde inceltildikten sonra penis çevresine transfer edilmektedir. Operasyon sonrası 3 gün süresince penisi saran özel bir bandaj kullanılmaktadır. . Operasyon sonrası en az 3 hafta cinsel perhiz gerekmektedir. Operasyon sonrası iyileşme 2 hafta içerisinde tamamlanmaktadır .İşlem sonrası , penis çapında belirgin derecede artış sağlanmaktadır ,hastanede yatış gerekli değildir. Penise yağ enjeksiyonları, penis uzatma operasyonları ile de kombine edilebilmektedir. Penis uzatma operasyonları ürolog tarafından penis bağ dokusunun %80 lik bir kısmının kesilip penisin boyunun ortalama 2-5 cm uzamasını sağlamaktadır, penis boyu ve derisi bu operasyon ile uzatılır. Penis yağ enjeksiyonu ve penis uzatma operasyonu bir arada gerçekleştiğinde operasyon süresi ortalama 1-1,5 saat olmaktadır ve 1 gece operasyon sonrası yatış önerilmektedir (penis uzatma operasyonunda kesi gerçekleştiği için dikiş işlemi yapılmaktadır) .İlgili Yazılar

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun