Penis Büyütme Nedir ve Nasıl Yapılır?

Penis büyütme; penisin ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler kullanılarak boyunun uzatılmasına verilen isimdir. Son dönemlerde artan istekler ve değişen ihtiyaçlar da göz önünde bulundurulduğunda penis büyütme yöntemleri revaçta olan uygulamalar arasındadır. Bu yazımızda penis büyütme hakkında sizlerden gelen sorular üzerine birkaç bilgilendirme yapmak istiyoruz. Burada yer alan yöntemler hakkında ayrıntılı bilgi almak için penis büyütme danışma hattı whatsapp ya da form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Penis Büyütme Yöntemleri

Penis büyütme için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın mutlaka FDA onaylı ve tabii ki ülkemizdeki bakanlıkların onayında olan ilaç ya da takviyeleri kullanmanız gerekir. Yapılan araştırmalar ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) uyarıları da göz önünde bulundurulduğunda ilaç ya da takviyelerin penisi büyütmek gibi bir işleve sahip olup olmadığı halen kanıtlanmış değildir. Bu sebepten penis büyütme ilacı gibi ürünlere yönelmeden önce mutlaka bir Üroloji Doktoru kontrolünden geçmeniz gerekir. Ameliyatsız yöntemler arasında penis büyütme masajı ve penis büyüten pompalar gibi başka yollar da karşınıza çıkacaktır. Öncelikle şunu bilmeniz gerekir; hiçbir pompa penisinizin boyunu uzatmayacaktır. Bu ürünleri alırken ve kullanırken dikkat etmeli, kendinize zarar vermekten kaçınmalısınız.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme ameliyatı penisin içeride kalan birkaç santimlik bölümünün gün yüzüne çıkartılması işlemine verilen isimdir. Ameliyatla penis büyütme genellikle estetik cerrahlar ya da üroloji hekimleri tarafından yapılır ve penis boyunda yaklaşık 3-4 santimlik bir uzama gerçekleşebilir. Penis büyütme estetiği öncesi ve sonrası tüm riskler hakkında hekiminiz sizi bilgilendirecektir. Bu uyarıları dikkate almanızda fayda var. 

İlgili Yazılar

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun