PRP tedavisi, işlem süreci, Platelet Rich Plasma tedavisi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

 
Kişinin kanı steril bir ortamda alınarak özel bir santrifüj cihazında yüksek hızda ve belli sürede işleme tabi tutulur. Kanın alyuvarlar ve akyuvarlar gibi şekilli elemanları dibe çökerken, trombosit açısından zengin bölümü üst kısımda ayrışır. Trombosit bakımından zengin bu plazmanın uygulama yapılacak bölgeye verilme işlemi ise 30 dakika sürer.
 
Uygulamadan hemen sonra ciltte canlılık ve parlaklık ortaya çıkar. Üç veya dört uygulamadan sonra belirgin bir etki görülür.
 
 

PRP Uygulama Alanları Nelerdir?

  • Estetik amaçlı uygulamalarda yüz, boyun, dekolte, eller, bacak içleri, kollar gibi vücut bölgelere
  • Lazerle soyma gibi uygulamalardan hemen sonra derinin hızla yapılanmasını sağlamada
  • Deride yılarca ultraviyole ışınlarına maruz kalmanın sonucunda oluşan kırışıkların düzelmesi, çöküntülerin giderilmesi, esneklik ve parlaklığın kazandırılmasında
  • İyileşmesi uzun süren yara, çatlak ve deri niteliğinin zarar gördüğü durumların kontrolünde
  • Saç dökülmesi tedavisinde
  • Yüz bölgesindeki yılların getirmiş olduğu çöküntü olan bölgelerde dolgu amaçlı uygulanır.
 
Ayda bir yapılacak 3 veya 4 uygulamadan sonra yılda bir tekrarlanırsa, kürlerin etkisi uzun süreli bir gençleştirici etkiye eşdeğer olur.
 
TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 03

Seans/Operasyon Sayısı 4-6
Operasyon Süresi 15 dakika
Anestezi Lokal Anestezi
Hassasiyet Süreci 20 dakika
İşe dönme süresi 0-1 gün
Tam İyileşme 1 gün
Sonuçların kalıcılığı 1 yıl
Hastanede kalma süresi -
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!