Jett Plazma ile Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, göz kapağı estetiği fiyatları, operasyon süreci, estetik uygulama öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

JETT PLAZMA

“Jett plazma” uygulaması; plazma enerjisi, ameliyatsız göz kapağı estetiği, Plexr estetiği, plazma enerjisi ile göz kapağı estetiği gibi farklı isimlerle de adlandırılmaktadır.

Jett plazma cihazı; kablosuz, ergonomik ve yüksek performanslı bir cihazdır. Cihaz, maddenin dördüncü hali olan “plazma”yı kullanarak dokuların yenilenmesini sağlar. Sadece uygulandığı alanda etki gösteren cihaz, çevre dokulara zarar vermez. Jett plazma uygulaması ile göz kapakları gerilebilir, üst göz kapağı kaldırılabilir, alt göz kapağındaki torbalar giderilebilir, göz kenarlarındaki “kaz ayağı” adı verilen kırışıklıklar azaltılabilir, göz kapaklarındaki yağ bezeleri tedavi edilebilir.

5-20 dakika kadar süren uygulama, lokal anestezi sayesinde ağrısızdır. Uygulamadan hemen sonra günlük aktiviteler rahatlıkla yapılabilmekte ve uygulamanın etkisi 2-3 yıl kadar sürmektedir.

TEDAVİ ÖZETİ

DİKKAT: Herkes eşsizdir. Bu şu anlama gelir: Tedavi süreci, planlaması ve sonuçları sizin için farklılık gösterebilir. Burada gördüğünüz bilgiler geniş bir örneklem kümesinde karşılaşılan ortalama değerlerdir. Detay için bizimle Whatsapp üzerinden iletişiem geçebilirsiniz: 0549 791 99 01

Seans/Operasyon Sayısı -
Operasyon Süresi 5-20 dakika
Anestezi Yok
Hassasiyet Süreci Yok
İşe dönme süresi Hemen
Tam İyileşme -
Sonuçların kalıcılığı 2-3 yıl
Hastanede kalma süresi -
   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!