Fiyat ve Paketler

Saç Ekimi Fiyatları:

Saç ekimi işleminde fiyatlar; ekilecek bölgenin büyüklüğüne, donör bölgenin verimliliğine, kullanılacak tekniklere göre değişiklik gösterir. estethica saç ekimi işlemleri İstanbul'da üç farklı hastanede patentli teknik ve ekipmanlarla yapılır. Saç ekimi fiyatı almadan önce kullanılması gereken teknik, hastaya bildirilir. Greft toplama ve ekme işlemi aynı teknikle yapılabileceği gibi, toplama ayrı ekim ayrı saç ekimi tekniği ile de yapılabilir. Ayrıca saç ekimi fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de saç ekimi sonrası yapılan ek tedavilerdir. Bir saç ekimi sadece saç ekimi yapıldığı andan ibaret değildir. Saç ekimi sonrası bakım, yıkama, kontrol ve saçların tutunmasını sağlayacak ek tedaviler uygulanabilir. Dolayısıyla saç ekimi fiyatları genellikle paket halinde sunulur. Siz de estethica saç ekimi hizmeti hakkında daha ayrtıntlı bilgi almak istiyorsanız, saç ekimi kategorisinde yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz. Saç ekimi randevusu oluşturmak için ise randevu sayfasından form doldurmanız yeterli olacaktır.

Burun Estetiği Fiyatları:

Rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği ameliyatı fiyatlarında sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Estetik merkezlerinde ön muayene yapılmadan verilen fiyatlara itibar etmemeniz gerekir. Burun estetiği; herkeste farklı işlemlerin uygulandığı, her burun yapısının farklı olmasından sebep değişik işlem ve tekniklerin kullanıldığı bir uygulamadır. Dolayısıyla burun estetiği fiyatı almak için öncelikle hastanelerimizden birini ziyaret etmeniz, cerrahlarımızla görüşmeniz ve fiyat almanız gerekir. Burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Meme Estetiği Fiyatları:

Meme estetiği uygulamalarında birden fazla alt kategori bulunur. Bu kategoriler; meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme olarak adlandırılır. Göğüs estetiği olarak da anılan genel meme estetikleri ile alakalı ayrıntılı bilgi almalı, ön muayene için hastanelerimizi ziyaret ederek fiyat talep etmelisiniz. Detaylı bilgi almak, meme estetiği hakkında aklınızdaki soruları gidermek için tıklayın.

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi