Fiyat ve Paketler

Saç Ekimi Fiyatları:

Saç ekimi işleminde fiyatlar; ekilecek bölgenin büyüklüğüne, donör bölgenin verimliliğine, kullanılacak tekniklere göre değişiklik gösterir. estethica saç ekimi işlemleri İstanbul'da üç farklı hastanede patentli teknik ve ekipmanlarla yapılır. Saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezi işleyişi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Burun Estetiği Fiyatları:

Rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği ameliyatı fiyatlarında sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Estetik merkezlerinde ön muayene yapılmadan verilen fiyatlara itibar etmemeniz gerekir. Burun estetiği; herkeste farklı işlemlerin uygulandığı, her burun yapısının farklı olmasından sebep değişik işlem ve tekniklerin kullanıldığı bir uygulamadır. Dolayısıyla burun estetiği fiyatı almak için öncelikle hastanelerimizden birini ziyaret etmeniz, cerrahlarımızla görüşmeniz ve fiyat almanız gerekir. Burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Meme Estetiği Fiyatları:

Meme estetiği uygulamalarında birden fazla alt kategori bulunur. Bu kategoriler; meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme olarak adlandırılır. Göğüs estetiği olarak da anılan genel meme estetikleri ile alakalı ayrıntılı bilgi almalı, ön muayene için hastanelerimizi ziyaret ederek fiyat talep etmelisiniz. Detaylı bilgi almak, meme estetiği hakkında aklınızdaki soruları gidermek için tıklayın.

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

  • Sizi Hemen Arayalım