Neden Det0x

Peki, ana prensip arınma ise, beslenme yoluyla yapacağımız det0ksun sağlığımıza ve sağlıklı yaşama getirdiği etkiler neler……Beslenme Det0ksu, çevresel faktörler, yanlış beslenme , sigara – alkol gibi zararlı alışkanlıklar, bilinçsiz ilaç kullanımı ve yoğun stres kaynaklı vücutta biriken zararlı maddeleri dışarı atıp arınmak için yapılıyor. Process olarak yapılan bu toksit  atımı  genel sağlık durumumuza nasıl yansıyor.

  • Det0ks Enerjiyi Arttırır; Deoksla birlikte vücut, kötü beslenme ve enerjisini emecek alışkanlıklardan arındıkça ve faydalı besinleri almaya başladıkça zaten doğal bir enerji kazanmaya başlar.

  • Det0ks Vücudu  Atıklardan Arındırı; Det0ksun en önemli faydalarından biri de vücutta depo edilen zararlı kalıntıların dışarı atılmasıdır. Bu arınma ile karaciğer, böbrekler ve bağırsaklar en faydalı seviyede çalışmaya başlayarak toksinlerden arınırlar.

  • Det0ks Kilo Verdirir ; Kısa dönemde kilo vermenize yardımcı olacak det0ks, uzun dönemde de sağlıklı beslenme alışkanlıklarını hayatınıza yerleşmesine yardımcı olur.

  • Det0ks Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir; Det0ks programı ile birlikte vücudunuzdaki organlarınız çalışmaları daha sağlıklı hale geldikçe bu sizin bağışıklık sisteminizi destekleyecektir.

  • Det0ks Cildi Parlak ve Sağlıklı Görünüme Kavuşturur; Cildimiz vücudumuzdaki sağlık belirtisini ilk yansıtan organımızdır. Vücut,  det0ks ile zararlı maddelerden arındıkça kan dolaşımı temizlenip , vücuttaki oksijen seviyeniz arttıkça bunun ilk yansımalarını cildimizde gözlemleriz. 

  • Det0ks ile Sağlıklı Nefes ile Tanışırsınız; Toksinlerin vücuttan atılmasıyla birlikte bağırsaklar başta olmak üzere tüm vücut oksijeni çok daha sağlıklı şekilde kullanmaya başlar. Bu gelişim de sizi çok daha etkili ve temiz bir nefese kavuşturur.

  • Det0ks Zihni Berraklaştırır; Vücudun arınması ve sağlıklı nefes ile sadece sistemler değil beyin fonksiyonları ve sinir sistemi de çok daha sağlıklı çalışmaya başlar. Det0ks programlarının içine eklenen meditasyon süreçlerinin çok daha yoğun ve etkili geçtiği bilimsel veriler arasında yer almaktadır.

  • Det0ks ile Saçlarınız Güçlenir; Saç da tıpkı cilt gibi içerden sağlıklı beslendiği anda görünümünü olumlu olarak hemen değiştirebilen bir yapıya sahiptir. Saç derisinin daha sağlıklı bir hal alması ve vücudun toksin atıp vitamin yüklemesini sağlıklı yapması ile birlikte kısa sürede saçlardaki farklılık da gözlemlenmektedir. 

  • Det0ks ile Daha Hafif Hissederseniz; Yediklerinizin sağlıklı olması det0ks sırasında bile hafif hissetmenizi sağlar. Det0ks programı esnasında bağırsak temizliği de yaptıysanız işler daha da çabuklaşır. Sizi yavaşlatan , ağırlaştıran ve zehirleyen yiyeceklerin yükünden kurtulduğunuzu hissedersiniz.

  • Det0ks ile Anti-Aging Faydalarını Yaşayın; Sizi yaşlandıran en önemli şey toksinler Bunları vücuttan atmaya başladığınız zaman , vücut sisteminiz  daha sağlıklı çalışacak ve normal hızına dönecektir. Hızlı tüketim döngüsünden çıkan vücut kendini yıpratma süresini de yavaşlatmaya başlayacaktır.

VE BONUS

Bazen bir alışkanlığı, bir rutini , bir sistemi zararlı olduğunu bile bile , kendimizi yıprattığını gözlemlediğimiz halde  devam ettiririz….O alışkanlıktır, bırakma gücümüz yoktur….Ama , hayatımıza zarar veren şeyleri terk edip, kendimize iyi gelen tercihlere yönümüzü çevirdiğimiz an , ne kadar güçlü ve özgür olduğumuzu hatırlarız…Hayatta bize zarar veren şeylere meydan okuyabilmek, bizi güçlendirendir….Belki de büyük resme baktığımız da det0ks ,  biraz arınma ,biraz doğru  beslenme  ama daha çok zararlı olanı terk edip , sağlıklı olanı kucaklayabilmek….


 İlgili Yazılar

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun

Gizlilik Bildirimi