Biorezonans ile Sigara Bağımlılığı Tedavisi

Biorezonans kişide bağımlılık yapan maddelerin çevreye yaydığı frekansları kullanarak vücudun o maddelere karşı uyarılması işlemidir. İçilen sigaradan alınan elektromanyetik yayılım, tersine çevrilerek vücuda yansıtılır ve iki ters frekansın birbirini nötralize etmesi amaçlanır. Terapi elektromanyetik frekans içeren bir cihazla yapılır.

Uzman tarafından kişinin muayenesi yapıldıktan sonra, hastanın vücuduna frekansları algılayacak olan elektrotlar yerleştirilir ve bu elektrotlar daha önce içilen sigaradan gelen titreşimleri yakalar. Bu titreşimler vücuda bağlı olan cihazın filtresinden geçirilerek ayna etkisiyle tersine çevrilir ve hastanın vücuduna geri gönderilir. Bu sayede kişinin vücudundaki reseptörlerin algılamaya alışık ve bağımlı olduğu nikotin artık tanınmaz. İşlem yaklaşık 1 saat sürer ve kişi meditasyon yapar gibi, düşük dalgalı elektronik cihazlardan arındırılmış, sakin, sessiz ve karanlık bir ortamda dinlenir. Hastalar genellikle tek seansta sigaraya karşı olan ilgisini kaybeder. Ancak gerek görülmesi halinde bir kaç gün sonra destek bir seans da yapılabilir.

Seans sonrası evde kullanım için hastaya özel hazırlanan homeopatik sıvı verilir. Ayrıca seans sırasında kullanılan frekansları tanıyan bir çip yardımıyla da tedavinin devamı sağlanır. Biorezonans tedavisi öncesinde ve sonrasında kişinin bol su içmesi vücudun toksinlerden bir an önce arınmasına yardımcı olur.

Siz de sigarayı bırakmak ve biorezonans tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.Dyt. Nihan Feray Çoruh

İlgili Yazılar

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun