Kilit Askı ile 10 Yaş Gençleşin!

Günümüzde en çok tercih edilen ameliyatsız yüz germe uygulamalarının başında kilit askı  (Fransız Askı) gelmektedir. İlk defa Fransa’da uygulanan ve geliştirilen bu yöntemde içi polyester dışı silikondan oluşan bu ince ipler cildin altına yerleştirilerek germe işlemi yapılmaktadır.

Anestezi alarak , yüz germe uygulamasında ameliyat olmak istemeyen, çok daha kısa sürede

Sosyal hayatına dönmek isteyen tüm erkek ve kadınlara uygulanan kilit askı , ameliyatsız yüz germede ilk sırada tercih ediliyor.  Kilit askının tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise yüz mimiklerinin bozulmadan kırışıklıkları yok ederek yüzü yukarı kaldırmasıdır.

Kilit askı yöntemi 25 – 65 yaş aralığında herkese uygulanabilmektedir. Cilt altına yerleştirilerek iplerin yukarı doğru çekilmesi sonucunda tüm yüz ve boyundaki sarkmaları, gevşeklikleri ve kırışıklıkları ortadan kaldıran kilit askı yöntemi ile 10 yaş gençleşmeniz mümkün.

Kilit askının etkisiyle yüzünüzde oluşan değişimler;

  • Derin kırışıklıklar azalır
  • Yüzünüz gerilerek yüz ovaliniz belirginleşir
  • Gıdı probleminiz ortadan kalkarak çene kemiğiniz belirginleşir
  • Elmacık kemikleriniz daha belirgin hale gelir
  • göz etrafındaki kırışıklar kaybolurken kaşlarınız yukarı kalkar
  • Cilt altına yerleştirilen medikal iplerin kolajen üretimi olması sebebiyle cildi besler ve gençleşmeye destek olur.
  • Kolajen etkisiyle cilfinizde parlaklık ve aydınlanma gerçekleşir.

Kilit askı uygulaması,cildin belirli yerlerinden giriş yapılarak başınızın temporal denilen bölgelerinden iplerin yukarı doğru çekilmesi ile yapılmaktadır. Lokal anestezi alınarak 45 dk.- 1 saat aralığında tek seanslık bir uygulamadır, kişinin isteğine bağlı olarak sedasyon altında da yapılabilmektedir.

İşlem sonrasında yüzünüzdeki değişim hemen fark edilir.  1 hafta sonunda yüzünüzdeki gençleşme % 80 oranında görülürken 1.ayın sonunda tüm etkisini görebilirsiniz.

 Kilit askı uygulamasının etkisi 5 – 7 yıl devam etmektedir. Arzuya bağlı olarak 2.defa tekrar aynı uygulama yapılabilir.

Ameliyatsız bir uygulama olması sebebiyle, yüzünüzde ve boynunuzda herhangi bir kesi, dikiş

İzi oluşmaz, yara yapmaz, hastanede yatmanız gerekmez. Son derece doğal bir görünüm elde edilir, mimiklerinizde olumsuz etki yapmaz. Uygulama sonrası 1 hafta içerisinde sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Kilit askı yöntemi yüz felci geçiren kişilere de uygulanarak son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Yüz felci esnasında yüzünüzde oluşan asimetrik görüntü cilde orantılı bir şekilde yerleştirilen ipler sonucunda düzeltilebilmektedir. Hastalarımızın cildindeki felce bağlı olarak birkaç seans gerekebilir.

Kilit askı yöntemi teknolojik olarak en başarılı sonuçları veren  ameliyatsız bir uygulama olması sebebiyle ameliyatlı işlemlere alternatif olmaktadır.

İlgili Yazılar

Ön Muayene Randevusu İçin Form Doldurun