Bölgesel İncelme (Ultra Shapes) Ameliyatsız Lipoliz


Diyet ve egzersizle bile kurtulamadığınız inatçı  yağlarınız varsa, UltraShape size odaklı ultrason ve Radyo Frekansın sinerjisi ile istenmeyen yağlardan homojen şekilde  kurtulmanızı sağlar ve vücut şekillendirme imkanı sunar.
 
Güvenliği ve başarısı  kanıtlanmış tedavi ile iki hafta gibi  kısa sürede gözle görünür sonuçlar görülür.
 

Vücudunuzu İstediğiniz Şekle Sokun 

Yağ hücrelerini zarları ile birlikte  geri dönüşümsüz olarak yok olmasını sağlar – düzensiz yağ dağılımı  oluşturmaz. Odaklı ultrason radyo frekans sayesinde ciltte hasar, şişme olmaz. Günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Öğle arasında bile işlem yaptırabilirsiniz. Sadece birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı ve ölçülebilir sonuçlar elde edebilirsiniz. 3 işlem iki hafta  aralıkla yapılmaktadır.
 
Ultra Shapes tedavisi  estethica’da  eğitimli bir personel  tarafından uygulanır ve yaklaşık bir veya bir buçuk saat sürer. Herhangi bir rahatsızlık  vermez. Tedavi sonrası günlük yaşantınızı aksatmaz. Bu sayede günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz.
 
Ultra Shapes   karın, basen ve yan simitler için  çok uygun bir yağ parçalama tedavisidir.
UltraShape  cihazı deri altında kalıcı olarak depolanmış inatçı  yağı ortadan kaldırmak için tasarlanmış yoğunluklu ultrason enerjisidir. UltraShape bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak,  bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak ve vücut şekillendirmek için klinik olarak kanıtlanmış FDA tarafından başarısı onay almış  olmayan en son alternatifdir. UltraShape V3 tedavisinin sonuçları hızla görünür ve işlem hiçbir kesi gerektirmez. Bel, karın ve basen çevresinde 2,5 ile 12 cm arasında kişiye göre değişen bir incelme elde edilebilir.
 

UltraShape V3 Nasıl Çalışır?

Yüksek frekanslı ultrasona sahip olan UltraShape V3 deri altında kalıcı olan ve yağ hücreleriyle beraber zarlarına zarar veren  yağ hücrelerini yok etmeye odaklanmış bir teknolojidir. Serbest yağ asitleri lenfatik drenaj sayesinde karaciğer tarafından doğal bir yolla yok edilebilmektedir. Tıpkı yediğimiz yağlar gibi vücuttan atılır.
 

UltraShape ağrı sızı yapmaz.

Uygulamanın süresi, uygulamanın yapılacağı bölgeye bağlı olarak 30 dakika ya da 1 saat kadar sürebilmektedir. Süreyi  UltraShape  cihazı bilgisayar sistemi kendi atış sayısını belirler. Kişilerin ,büyük çoğunluğu için hiçbir ağrı oluşturmaz. Çok nadir olarak, hafif ve kısa süreli bir karıncalanma veya iğne batma hissine neden olabilir. Uygulamanın hiçbir yan etkisi olmamakla birlikte bazı kişilerde geçici kızarıklıklar ya da morluklar meydana gelebilmektedir. 
 

Kaç Seans Gerekmektedir? Sonuçlar Ne Zaman Görülebilir?

Ultrashape tedavi planı  6 haftaya   oluşmaktadır. Ancak, Sonuçlar ilk tedaviden 2 hafta sonra görülebilir. Kalıcı sonuçlarsa 4. haftada son seanstan sonra gözle görülür şekilde fark edilir. Sonuçlar kalıcıdır. Geri dönüşümsüz olarak sizi yağlarınızdan kurtarır. Ancak uygulama sırasındaki kilonuzu korumanız gerekir. Karın germe ameliyatı bile yaptırsanız doktorunuzun size önerisi yediklerinize dikkat etmeniz olacaktır.  Hızlı ve konforlu bir şekilde kısa sürede bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için ULTRASHAPE müthiş bir sistem oluşturmaktadır. Gelin adaylarına çok uygun , cerrahi işlem almadan yağlardan kurtulmak için bir nevi köprüden önceki son çıkış diyebiliriz. 

Randevu için Formu Doldurun

Siz de estethica'nın uzman doktorlarıdan randevu için formu doldurun, sizi arayalım   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!