İncelmede Teknolojinin Farkı


Günümüzde  karşımıza çıkabilecek en büyük sorunlardan biri kilo ve şekilsiz vücut hatları. Hem psikolojik olarak hem de sağlık açısından etkileniyoruz. Estethica ailesi olarak misafirlerimizin bu problemlerini çözmek için hizmet veriyoruz.
 
Biliyoruz ki incelme sağlandığında aynı zamanda zayıflamıyoruz. Düzenli beslenme ile bölgesel incelme uygulamaları ortaktır. Estethica olarak kurumumuza gelen ve kilolarından şikayetçi olan misafirlerimize diyetisyenimiz, akupunkutur  doktorumuz, ve son teknolojiye sahip bölgesel incelme cihazlarıyla hastalarımızın problemlerine çözüm oluyoruz. Bölgesel incelmede birçok yöntem bulunmaktadır. Önemli olan deneyimli uzman kontrolünde doğru cihaz ve doğru uygulama ile sonuç alınmasıdır. Bu şekilde doğru beslenip ayrıca bölgesel incelme cihazlarıyla da kitleleşmiş yağlarımıza, selülitlere işlem yapıldığında hızlı ve etkili sonuç aldığımızı görüyoruz. Sağlığımıza hiçbir zararı olmayan cihazların günlük yaşamımıza da olumsuz etkisi yoktur.
Gelişen teknoloji ve çözümlerle artık kilo problemi ne psikolojimizi bozabilir ne de sosyal hayattan bizi ayırabilir, yapmamız geren tek şey bölgesel incelme için doğru yerde olmak...
 
  

Randevu için Formu Doldurun

Siz de estethica'nın uzman doktorlarıdan randevu için formu doldurun, sizi arayalım   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!