Lazer Lipoliz Plus


Lipo: Yağ demek 

Lipoliz: Yağ dokusunu parçalamak demektir. Cilt altındaki yağları mekanik , ışık enerjisi  yada ilaç ile parçalanarak dışarı alınma yöntemidir.
Lazer Lipoliz Plus: Vücudun belli bölgelerinde birikmiş yağların, içinde çift lazer dalga boyuna sahip çok ince kanüller ile atışlar yaparak yağ hücresinin zarını patlatarak çıkan yağın dışarıya çekilme yöntemidir.  Kesinlikle bir zayıflama yöntemi değildir. Bölgesel incelme , şekil verme veya kontör düzeltme yöntemidir. Bu bir liposuction yöntemi değildir, bu yöntem vücudumuzun istenmeyen yerlerindeki çıkıntılarının düzeltilmesini sağlayan, aynı zamanda cildi toparlayıp sıkılaşmasına yardımcı olan bir yöntemdir.
Lazer Lipoliz Plus yöntemi ile germe yapılmadan kesi  ve dikiş izi olmadan sıkılaşma elde edilmesi aynı zamanda formda bir görüntü sağlanması mümkündür.
Estethıca hastanelerinde uygulanan lazer lipoliz plus yöntemi ile uygulanan operasyon sonrası süreç diğer yağ alım yöntemlerine göre çok daha ağrısız , şişme ve morarmaların olmadığı iyileşme sürecinin en az olduğu etkili bir yöntemdir. Yaklaşık 3 haftalık bir korse süreci sonrası ciddi bir incelmenin ve sıkılaşmanın farkını hissetmek mümkündür.

Randevu için Formu Doldurun

Siz de estethica'nın uzman doktorlarıdan randevu için formu doldurun, sizi arayalım   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!