Bölgesel İncelme Uygulamaları


Bütün bölgesel incelme cihazlarının ortak amacı ,yavaşlayan ve selülitlenmeye  elverişli iç sistemimize destek vermektir.

Teknik olarak çalışma sistemleri birbirinden farklı olsa da  aslında ortak amaca  hizmet ederler.

Bölgesel olarak formu bozulmuş, genişlemiş yağ hücrelerini; vakum, ısı, ışık, radyofrekans  ve ses dalgalarıyla eski formuna kavuşturmak mümkün.

Düzenli olarak haftada iki gün yapılacak seanslarla, elastikiyeti kaybolmuş vücudu forma sokmak çok kolay .

Örneğin;

Selülit problemi yaşayan kişilerin üzerinde kalıcılığı kanıtlanmış Smoot shape cihazı, 8 seanslık paket programı ile haftada 2 gün çalışılarak 2 bedene kadar incelme sağlarken, selülit görünümü %85’lere kadar ortandan kaldırır.

Bunlara ek olarak  Power shape cihazı cilt altına kontrollü ısı göndererek elastikiyeti bozulmuş elastin ve kolajen  liflerin çalışma hızını artırır. Bu işlem haftada 2 gün-10 seans olarak yapılır.

Vakum ve ısıya duyarlılığı  olan hastalarımız için kullanabileceğimiz Eximia cihazı ise; yoğun ses dalgaları ile yağlı tabakayı birbirinden ayırarak bölgesel olarak incelme sağlar. Bu işlemde yine haftada 2 gün 10 seans şeklinde uygulama yapılır.

Tüm bölgesel incelme cihazları için geçerli olan bir diğer konu ise; yapılan tüm işlemler vücuda ve iç organlara hiçbir zararının olmamasıdır.

Birbirinden ayrılan yağlar, böbrek ve karaciğer üzerinden idrarla  dışarıya atılımı sağlanır.

Cihazların kalıcılığını arttırmak ve işlemi daha da faydalı hale getirmek için, bu işlemler sırasında  bol bol su içilmeli, haftada en az 3 gün spor yapılmalı ve beslenmeye dikkat edilmelidir.

Bu işlemler sürerken, konusunda uzman doktorlarımızdan da lipoliz, alidya  vs. gibi  işlemlerin destek alınarak işlemleri daha da hızlı sonuca ulaştırmak mümkün.

Randevu için Formu Doldurun

Siz de estethica'nın uzman doktorlarıdan randevu için formu doldurun, sizi arayalım   Randevu için Formu Doldurun!

*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!